1 2 3 4 5 6 7 8

muhcamci

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

8 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
04.07.2020 05:08 son işlem tarihi takip etme takip et

Hamile kadına saldıran trafik magandası

Medyanın gücü!, pardon yargının gücü diyecektim!

19.06.2020 01:43
 1. gençlerimizden geleceklerini özel sektörde aramalarını istiyorum

  Özel sektörde, gençler geleceklerini devlette arasın derse ne olacak. Bu kadar üniversite ve kontenjan açılırken özel sektöre mi sordunuz, bizim ihtiyacımız yok denirse. Üniversite okuyana kadar liseden veya orta okuldan işe girseydim şimdiye tecrübem olurdu, işim olurdu evli olurdum, şimdi kimse üniversite mezunusun bu işi yapmazsın deyip iş vermezse. Sonra evde ailesiyle oturmaktan sıkılan genç sandığa gittiğinde, herkes hükümette olmak zorunda değil, siyasilerimizden geleceklerini muhalefette aramalarını istiyorum derse...

   
 2. Bu görevi iade et kardeşim

  Ülkemizde nadir rastlanmasına rağmen batı ülkelerinde sıradan bir uygulamadır. Galiba ülkenin ilerleyememe sebeplerinin başlıcalarından biridir.

   
 3. Hamile kadına saldıran trafik magandası

  Medyanın gücü!, pardon yargının gücü diyecektim!

   
 4. dilenci

  Kesinlikle yasak olması gereken bir suçtur. Aş evleri yaparsın, ücretsiz umumi tuvalet, banyo ve yatak sağlarsın, bitti gitti. Özellikle çocuk dilendirenler vardır ki savcıların niye müdahele etmediğini anlamamaktayım . Yapılması gereken belli, çocuk koruma altına alınır, dilendirenler de çocuğa fiziksel ve psikolojik taciz ve üzerinden yararlanma deyip, atarsın 20 sene ceza evine oldu, bitti. Merhamet etmeyene, merhamet edilmez.

   
 5. kadın cinayetleri

  Kadına pozitif ayrımcılık adı altında çıkarılan kanun ve uygulamalardan sonra artış gözlemlenen ağır bir suçtur. Son zamanlarda çoğunlukla cinayetten sonra erkeklerde intihar ediyor. Bu durumda cezaların 1.5 veya 2 kat artırılması da çözüm olmaktan çıkıyor. Cinayeti işleyenler (erkek) tarafından da bakılarak sosyolojik, psikolojik ve istatistik açıdan incelenmesi gereken bir durum.