1 2 3 4 5 6 7 8

Göç yolları

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

49 entry 1 konu hiç puanı yok
08.02.2022 11:32 son işlem tarihi takip etme takip et

Portakalı kemirerek yemek

yemede başarılı olamadığım meyvedir.toplu bir yerde yenecekse asla yemem, fazla sulu . geçen bir bey kaşıkla soymayı öğretti, ilkel ve pratik.

08.02.2022 02:41
 1. semra-91

  baharlar gibi cıvıl cıvıl insandır.konuşkan rengarenk insan severim, öyle biri, rabbim soldurmayacak, neşesine neşe katacaklara denk getirsin.

   
 2. kalmamışlık

  kendiliğinden olan şeylerdir.gülüşe gülüşe aşık olmak, aşık olduğu için evlenmek zorunda kalmak, ilk hal.insanın özüne değer verebilmek, kimse ile boşluk doldurmamak, dolmaz bu boşluklar edinebilmek, masumiyet, bilmemek, mahrem, tekillikler... kendiliğinden olma haline hasret kalmak.

   
 3. kalmamışlık

  günümüzde bir tane bile sıradan, kendi gibi, şatafattan uzak, ortalama güzel ya da çirkin, hatalı, kendini sunmayan, beğendirme telaşında uzak, sessizliğin, kimsesizliğin kalmaması durumudur.bulursam ömrümce yanında nefes alıp vereceğim kalmamışlıktır.

   
 4. yazar olmuşum

  ekşi sözlük yazarlarının/ konularının yanında kitap yazmışız da nişasta reyonunun yanında satılmışız hissi uyandıran, olmadan önce kıymetli olan durumdur. hepimiz olmuşuz.

   
 5. şu an çalan şarkı

  savage daughter/ sarah hester ross

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam