1 2 3 4 5 6 7 8

gediz aydın

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

8 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
09.02.2017 10:52 son işlem tarihi takip etme takip et

tatilden sonra tekrar işbaşı yapmak

tam da gece geç yatıp sabah geç saatte alarmsız uyanmaya alışmışken; iş yerine, masana misafir gibi oturtan; üç günlük dünyada o güzelim deniz, kum, güneşi bırakıp buralarda ne işim var dedirten kahredici, napalım ekmek parası, içecek suyumuz burdaymış diyerek kadercilik yaptıran durumdur.

16.06.2015 13:52
 1. gece gölgenin rahatına bak

  sosyal medyada gezinirken ister istemez açılan video sayesinde (!) duyduğum ve bebeğimin ilk dans edişine şahit olduğum şarkı türü birşeyler.. yeni nesil için tehlike arz ettiğini düşünürken el kadar bebeğimin bile hoşuna gidiyorsa bebek yetiştirme konusunda baya baya titizlenmem gerektiği hususunda beni de uyarmış olan parça.

   
 2. fethi sekin

  "babamız evde yok,kapıyı açamayız" diyen güzel çocukların kahraman babası

   
 3. çiçek abbas

  çiçek abbas deyince akla, filmde hiç geçmeyen "bu aşk bitmez ömür biter bu aşk bitmez" şarkısı gelir.

   
 4. vitiligo

  vücudun özellikle kıvrım bölgelerinde oluşan, bu aralar yazın da gelmesiyle gözkapaklarım üzerinde iyice belirginleşen, sanırım kaşlarımı da yavaştan dökmeye başlayan, michael jackson ın da rahatsızlığı deyip ufaktan hava da attıran, deride normal pigmentini kaybetmiş, beyaz alanlar ile karakterize bir hastalıktır. hastalıktır demek ne kadar doğrudur tartışılır çünkü ne ağrısı ne sızısı ne de başka bi derdi vardır yalnız vücuttaki büyük beyaz yuvarlak lekeler siz her ne kadar umursamıyorum deseniz de acaba görünür yerlerimde de oluşacak mı daha büyüyecek mi sorularıyla içten içe adamı yer. benim gibi güneşi çok sevenlere güneş kremiyle gölgede de yaşanabilirmiş dedirtir. bir de bebek planladığım şu günlerde acaba bebeğim büyümeye, vitiligocuklarım da büyür de çocuğum ilerde benden utanır mı diyecek kadar da sapıttıracak bir deri rahatsızlığı.

   
 5. yaz tatili planları

  genelde hayal edilen ile gerçeklerin uyuşmaması sonucu, gitmek istenen denize düşen planlardır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam