1 2 3 4 5 6 7 8

baytar123

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

12 entry 7 konu hiç puanı yok
11.06.2023 14:51 son işlem tarihi takip etme takip et

vitalik buterin

Vitalik Buterin, 2013 yılında Bitcoin Magazine adlı bir dergi için yazmaya başladı ve bu dergide yazdığı birkaç makale sayesinde kripto para birimleri dünyasında tanınmaya başladı. Ancak, Bitcoin'in sınırlamalarına dikkat çekerek daha iyi bir çözüm bulmak istedi ve bu nedenle Ethereum'u hayata geçirdi.

https://kriptotrends.com/vitalik-buterin-kimdir-eth-kurucusunu-yakindan-taniyalim/

30.03.2023 14:40
 1. vertcoin

  Vertcoin, 2014 yılında başlatılan bir kripto para birimidir ve özellikle madencilik konusunda benzersizdir. Diğer kripto para birimlerinin aksine, Vertcoin madenciliği için ASIC cihazlarına ihtiyaç duymaz. Bu da madenciliği daha adil hale getirir ve merkezsizliği korur.

  https://kriptotrends.com/vertcoin-nedir/

   
 2. metatime

  Metatime Coin (MTC), MetaChain adlı kendi blockchain ağına sahip olan bir dijital varlıktır. MetaChain, blockchain teknolojisini kullanarak Web 3.0 ekosisteminde hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan bir platformdur. Metatime Coin, MetaChain ağı üzerinde 10 milyar adet sınırlı arz ile oluşturulmuş yerel token'ıdır

  https://kriptotrends.com/metatime-coin-nedir/

   
 3. pi network

  Pi Network'un değer kazanması için öncelikle projenin mainnet sürümüne geçmesi gerekmektedir. Mainnet sürümü, projenin tamamlanmış ve işlevsel hale geldiği aşamadır. Mainnet sürümüne geçildikten sonra, Pi Network ve Pi Coin'in borsalarda listelenmesi ve alım satım yapılabilmesi mümkün olacaktır.

  https://kriptotrends.com/pi-network-ne-zaman-deger-kazanacak/

   
 4. yapay zeka

  Yapay zeka coinleri, yapay zeka teknolojisini kullanan kripto paralar olarak tanımlanabilir. Bu coinler, makine öğrenmesi, veri analizi, akıllı sözleşmeler gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunarlar. Yapay zeka coinleri, kripto para piyasasında giderek popülerlik kazanmaktadır.

  https://kriptotrends.com/yapay-zeka-coinleri/

   
 5. ergo coin

  Ergo coin nedir, son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken bir kripto para birimidir. Ergo coin'in arkasındaki temel fikir, daha iyi bir ölçeklenebilirlik sağlamak için Proof of Work (PoW) ve Proof of Stake (PoS) algoritmalarını bir araya getirmektir.

  Ergo coin, PoW algoritmasına dayanırken, PoS algoritması da kullanarak ağın güvenliğini arttırmaktadır. Bu yaklaşım, hem blok zinciri boyutunu azaltmak hem de işlem ücretlerini düşürmek için optimize edilmiştir.

  https://kriptotrends.com/ergo-coin-nedir/