1 2 3 4 5 6 7 8

adıyaman020202

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

58 entry 18 konu hiç puanı yok
20.07.2022 21:51 son işlem tarihi takip etme takip et

dünyevileşme

Sekülerizm kelimesini ilk defa kullanan George Jacob Holyoake isimli bir sendikacıdır.

Jacob Holyoake sekülerizm'i dinlerden kaynaklanan tüm düşünce sistemlerinin dışlanmasını esas alan doktrin olarak tarif etmiştir.

Biz müslümanlar için çok tehlikeli bir ideolojidir. Her müslümanın hedefi sekülerizm'den kaynaklanan düşünce sistemlerini dışlamak ve kamusal alandan uzaklaştırma olmalıdır.

19.12.2015 17:55
 1. tank palet fabrikası

  işletme hakkının devredilmesi ve tüm etapları ile faaliyete geçtiğinde toplam yatırım büyüklüğü 500 milyon dolara ulaşacak ve 10 bin kişiye istihdam sağlayacak. tank, askeri kamyon, ticari kamyon, hızlı tren üretimi yapacak. Bu proje savunma sanayisinde ülkemizi dışa bağımlı hale getiren gaflet, dalalet, hiyanet tayfasını çatır çatır çatlatacak.

   
 2. kayınvalideye anne deme sorunsalı

  bir türk atasözü diyor ki; ata dörttür, dördü de haktır.

   
 3. varlıklı ve yetenekli türkler ülkeyi terk ediyor

  minarelerin görünmediği, ezanların işitilmediği, kandillerin hissedilmediği, vatan bilincinin olmadığı muhitlerde yetişen ve bu ülkeden para kazanan basiretsiz kesimin zoru görünce terk etmesi durumu.

   
 4. ismet inönü

  bursa'dan göçen subaylar ve ailelerine hitaben şu konuşmayı yapmıştır. ''padişah düşmanınızdır. yedi düvel düşmanınızdır. kimse işitmesin millet düşmanınızdır.''

   
 5. Kemalist ruhu,Kemalist ideolojiyi müfredatımızdan arındırmalıyız

  ateist ve deistlerin en büyük kabusu.