1 2 3 4 5 6 7 8

yiğithoca

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

38 entry 19 konu hiç puanı yok
11.10.2019 12:02 son işlem tarihi takip etme takip et

hayim nahum

ismet paşanın fransızca öğretmenliğini yapmış, 1918 sonlarında dönemin sadrazamı Tevfik Paşa tarafından özel görevle yurtdışına gönderilmiş,hem itthatçıların hem de onlardan nefret edenlerin sevdiği,Lozan'dan sonra 35 sene Mısır hahambaşılığı yapmış Yahudi din adamı.

01.06.2015 12:22
 1. filistin'in türkiye'yi kınaması

  filistin dışişleri bakanı riyad el-malikinin türkiyeyi kınamadıklarını dile getirerek çürüttüğü, türk-filistin dostluğunu bozmaya yönelik ancak boşa çıkan lakırdı

   
 2. 5.yıldızı ilk biz takacağız

  beni demek tffnin desteği bir 10 yıl daha sürecek diye düşündüren söylem. garanti almış olmalı. demirörene borcu kapatacak bu gidişle.

   
 3. sabbatical ücretli çalışma izni

  yurtdışında özellikle abd'de akademisyenlere 6 yıl çalışmalarının karşılığı olarak 1 yıllık ücretli olarak verilen çalışma izni. Türkiye'de uygulanılması düşünülmektedir. Kelime kökü Yahudilerin Şabat (Cumartesi) izninden gelir. 6 gün çalışma 1 gün dinlenme.

   
 4. Anti kapitalistlerin koç holdinge olan sevgisi

  Aslında anti kapitalist görünenlerin kapitalistin önde gideni olduğunun kanıtı olan durumdur.Nuri Pakdilin derhal bunlar hakkında açıklama yapması ardından bunlarla aynı karede zinhar görünmemesi beklenir

   
 5. theodor herzl siyasal siyonizmin kurucusu

  1904'te öldüğüne göre 1910lara kadar kulis yapamayandır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam