1 2 3 4 5 6 7 8

5 m.e.v.s.i.m

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

45 entry 3 konu hiç puanı yok
15.09.2020 13:11 son işlem tarihi takip etme takip et

şiir

Şiir ihtiyacı olan herkesindir ..bazen yazamazsın senin yerine içindekileri yazan şaire teşekkür edersin içimden geçenleri yazmış der sevdiğine gönderirsin...buraya kadar normal ..şiiri okuyan zaat hiç bı duygu hissetmeden belirtmeden hangi şair yazmış der ..susup kalırsın içinden küfrederek ..okuzdur odundur sorsan çok romantiktir ..

21.03.2019 19:54
 1. Baykuş

  yıl 1986 pencere kenarında fesleğen kokusu eşliğinde ders çalışırken ..gelip konan evin içinde uçup karşıma konan kuş...gözleri felaket esrarengiz...o sınavda uğur getiridi.kazandım hayatımı değiştirdi..baykuşu hep uğur bildim..halada bendeki yeri ayrıdır kuşlar içinde..hem korku hem umuttur sevgili baykuş.

   
 2. huzurevi

  %50 huysuz yaşlı olduğu için yakınlarının bakmayip evine almayıp gönderdikleri ev .;;iyi insan olmalı

   
 3. özlemek

  Karşılıklı hissedilirse daha güzel olan kavuşma arzusu ...bı sarılsam koklasam yeter dedirdir adama...

   
 4. Düşman değilim ama düştün gözümden

  sana kötülük etmem ama iyilikte etmem sende artık herkes gibisin demenin iğneli versiyonu..ayrıca .bu gün hissettiğinm duygudur kendileri

   
 5. oldu mu şimdi yani söylemi

  oldu mu şimdi ? soru gibi görülsede özünde beğendinmi yaptığını .hiç yakışmadı gibi bol sitem içerir..duyana geçmiş olsun yaptığın her neyse beğenilmemiştir. ..

  bknz bir örnek bugün için içimden geçen yare.. "oldumu şimdi aşk olsun kaç saattir yazmadın bakmadın merak etmedin .afiyet olsun"

  dip not=yazan içinde kırgınlık içerir