1 2 3 4 5 6 7 8

k10yalı

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

11 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
15.01.2015 11:21 son işlem tarihi takip etme takip et

kel adam

son zamanlarda kel alaka isimli programla gündeme gelen ve kelliği ile sürekli dalga geçen ve geçilen adam. atalay demirci.

15.01.2015 11:21
 1. kel adam

  son zamanlarda kel alaka isimli programla gündeme gelen ve kelliği ile sürekli dalga geçen ve geçilen adam. atalay demirci.

   
 2. 3 idiots

  hayatımda izlediğim ilk amir khan filmi.. sonrasında "ben bu amir khan filmlerini daha önce niçin izlememişim" dediğim, sonrasında adamın tüm filmlerini izlediğim, içinde komedinin kralını barındıran, komedi, heyecan, umut ve duygusallığın tavan yaptığı süper ötesi bi film.. "al ez vellllllll"

   
 3. peugeot

  "pejo" diye okunan, türkiye'de bilinen ilk markası pejo dolmuşlar olan, amblemi karşısındakine hareket çekmekte olduğu düşünülen bi aslanı tasavvur eden araba markası.

   
 4. yazar olmak için entry kasmak

  sol tarafta yazan sözcükleri şöyle bi göz ucuyla tarayıp hangisine yorum yapsam da şu on tane entry yi tamamlasam diye yırtındığınız durum.

   
 5. my name is khan

  süper ötesi, sevgi, umut, duygu ve mutluluk yüklü bir amir khan filmi.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam