1 2 3 4 5 6 7 8

Zlatan İbrahimovic

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bosna asıllı İsveçli PSG de oynayan futbolcu.

   
 2. Babası Müslüman, annesi hristiyan olan , Futbola Malmö altyapsıında başlayan 3 ekim 1981 doğumlu kişi.

   
 3. Alt yapıda minik takımlarda oynarken hırçın ve agresif tavırları sebebiyle diğer oyuncularının velilerinin sürekli şikayetleri sonucunda çocuklarını takımdan almalarına sebep olan oyuncu.

   
 4. siyah kuşak sahibi tekvandocu futbolcu. bu nedenle olmalı ki akrep vuruşu denen işi gayet başarılı becermekte ve şutları mermi süratiyle kaleye doğru yol almaktadır.

   
 5. attığı gollerin büyük çoğunluğu jeneriklik olan, izlediğimiz için kendimizi şanslı hissettiğimiz futbolcu.

   
 6. maçtan sonra bir sunucunun "insan mısın tanrı mı?" sorusuna "tabiki insanım. ama bu beyaz köpek balığının bir balık olması gibi" diye cevap vermiş dünya futbol tarihine spesifik golleriyle geçmiş psgli futbolcu.

   
 7. İsvec milli takımı ile ceza alanı dışından röveşata ile attıgı gol ve PSG ile Şampiyonlar Ligindeki Anderlecht deplasmanındaki attığı jeneriklik gol ile hafızalara kazınan futbolcu.

   
 8. dün akşam oldukça haksız bir kırmızı kart gören futbolcu. maç sonu verdiği demeçle (11 bebek ağlıyordu) gene güldürmüştür.

   
 9. hafta sonu oynadıkları ve kaybettikleri bordeaux maçından sonra soyunma odasına giderken hakemlere şiddetli itirazlar eden,15 yıllık kariyerinde gördüğü en kötü hakemler olduğunu söyleyen ve fransa liginin psg gibi takımları haketmediğini açık açık söyleyen ve sonra da özür dileyen futbolcu.

   
 10. gösteri amacıyla boks maçına çıkan isim. karşılaşmadan sonra "Efsane! Fransa'daki tek canavarın kendim olduğunu düşünürdüm." demiş. #12tb'de belirtildiği gibi siyah kuşak sahibi tekvandocudur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.