1 2 3 4 5 6 7 8

zeytin dalı harekatı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tsk'nın afrin'e düzenlediği operasyona koyduğu anlamlı ad.

  sosyal medyadaki klavyeli teröristleri bağırttırmasından anladığım kadarıyla, tsk güzel bir temizlik yapıyor,allah mehmetçiğimizi korusun.

  not: suriyedeki iç savaşla ilgili değişiklikleri ve bilgileri harita üzerinde anlık gösteren bir siteden öğrendiğime göre ypgli teröristler de bizim harekatımıza karşılık "kurtları avlama" operasyonu adını koydukları bir savunma operasyonu başlatmışlar,güldüm. çünkü "yaban eşşeği kurdu avlayamaz." -gülücük,çok gülücük-

   
 2. Türkiyenin güneyinde oluşan ve kendini silahlı gruplarla rahatsız eden, parçalanmasıyla sonuçlanabilecek duruma müdahale ettiği 2. sınır ötesi harekatın adı. Dışardan haçlı ve İsrail'in silahla desteklediği içerden HDP ve hainlerin kormaya çalıştığı bizi tükürüğü ile boğacağı idda edilen PYD, YPG ve PKK unsurlarına yaptığımız herakat.

   
 3. Başarı ile sonuçlanmasını umut ettiğim operasyon

   
 4. Sınır güvenliği amacı çerçevesinde, pkk nın

  konuslandığı en yakın sınır bölgemizi her türlü riskten korumak amaçlı. Hava ve karadan temizlik niyetiyle gövde gösteri yaparak zeytinlere ithaf edilmiş barış ve güvenlik harekatı. Turkiyemiz ve akparti iktidarımızin tarih yazdığı gündür.

   
 5. rabbim Mehmetçiğimizin kılına zarar getirmesin dedirten sınırötesi operasyon.

   
 6. afrin'de vurunca fransa'daki pkk lobisinin uykularını kaçıran operasyon.

  insani tedirginlikleri yüzünden(!) BMGK'nın toplanmasını talep etmişler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam