1 2 3 4 5 6 7 8

yüksek bel pantolon

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. son zamanlarda geri geldiği için şükür ettiğim pantolon modelidir. İnce belli kadınlarda daha da hoş görünen bir model olması ve düşük belli pantolonlara kıyasla daha rahat bir kullanım sunması tercih sebebidir. tek dezavantajı kalçaları büyük göstermesidir. aman bu da dert mi ? der geçerim. Rahatlık önemli tabi.

   
 2. 80 li 90 lı yılların gözde tasarımıdır

  2000 li yıllardan sonra yerini düşük bel pantolonlara bıraksada hala alışkanlığından vazgeçmeyip kullananlar vardır tabiki

   
 3. Düşük bel pantalon giye giye göbek etrafında simitlerimiz oldu. Bu pantalon ile o simitlerden kurtulmamız mümkün ama yine yıllar alacaktır.

  Düşük bel pantalon yerine yıllardır tercıh ettiğim ama bulamadım pantalondur.

  Modasının geri gelmesine çok sevinenlerdenim.

   
 4. Popülerliğini yeniden kazanan Pantalon türü.

  Bir ara arada bulasın, her mağazaya sora dur. Zar zor bulursun o da diğerlerinden ücret olarak farklıdır. İstediğin model değildir ama el mahkum almak zorunda kalırdın.

  Aslında modanın en güzel yanı, eski beğendiğin modellerin renklerin, desenlerin yeniden ortaya çıkması.

   
  (Bkz: Moda)
 5. hulusi kentmendir, adile naşitdir, sahiplenici, kurtarıcı, sıcak, kusur örtendir. Göbek tutandır, kenarlardan fışkırmak isteyen etlerin başında bir Polat alemdar gibi bekleyendir.

  Tanım: elbise dolabının sürekli kusur örten ince bıyıklı büyük ağabeyidir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam