1 2 3 4 5 6 7 8

yeşim meltem şişli

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. istanbul büyükşehir belediyesine bağlı ismek çalışanlarına hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında suç duyurusu yapılan ve ibb başkanı ekrem imamoğlu'nunda hakkında soruşturma başlattığı genel sekreter yardımcısı..

   
 2. muhtemelen herkesi kendi gibi sanan,3 ayrı işten 38000 lira maaş alan chp li zat.tabi bu resmiyette olan.

  hanımefendi o kadar çok istiyorsa itfaiye personeliyle kendisi görüşebilir,başörtülü diye kimsede kötü kokmuyor,kimsenin eğitimi de aşağılama hakkına sahip değil.

  tribünlere oynama adına hakkında soruşturma yapılsın diye dilekçe yazıp birde onayladı,hem yazıp onaylanmayacağını bilmiyor,o kadar haklıysa bana iftira atıyorlar diye dava açsaydı.

  onun bunun maaşını eleştiren chpliler hanımefendinin aldığı maaşa da sus pus oldular,profesör 12000 lira maaş alıyor bu ülkede....

   
 3. chp nin istifa etti diye yalan söylediği kişidir.meğer hanımefendi izne çıkarılmış,görünürde olan 380000 lira maaşını almaya devam ediyor.

   
 4. "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçundan 3 ile 9 yıl arasında hapis cezası ile yargılanması istenen kişi.

  İnşallah 9 yıl hapis cezası alır bu kendini bilmez kadın. bir kadının kadına yaptığını kimse yapamaz diye boşuna dememişler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.