1 2 3 4 5 6 7 8

yellenmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. mide ve bağırsaklarda oluşan gazın dışarıya salınması..

  ineklerin çıkardığı gazlar dünyanın en büyük sorunu demiş bill gates..

  ne yapacağız hayvanın makatına tıpa mı yapalım. bir yazılımcının ineğin gazına takmış olması konuyu açmama neden olmuştur. madem o kadar rahatsız oldun microinek yazılımı ile çözersin artık..

   
 2. kaba tabirle osurmak, osurma eylemi.

  evet gerçekten inekler metan salınımının yarısına yakın kısmını oluşturuyor, küresel ısınma etkenlerinin bir ayağı da inekler yani. ancak çözümü basit; yanan metan ozonda sıkışmaya sebep olmaz. ineğin anal bölgesine bir manyatolu çakmak yerleştirmek ve inek gaz çıkaracağı zaman manyatonun çakmasıyla metanı yakarak bu belayı savabilir, dünyamızı kurtarabiliriz. proje görseli linktedir. tık tık pls

  https://i.hizliresim.com/7aWM8P.jpg

  osuruk yanar mı demeyin?

   
 3. hava yutmaktan ya da yiyeceklerin sindirimi sırasında ortama yayılan nitrojen, hidrojen, oksijen, karbondioksit ve metan gazı üretiminden dolayı oluşan gazın çıkarılmasıdır.

  bir de deri koltuklarda otururken sağa sola dönmeyin derim.

   
 4. canlılar aleminde yaygın görülen doğal eylem. yüksek sesle ifa edildiğinde insan türünde neden gülme hissi uyandırdığı bilimsel olarak açıklanamamıştır.

   
 5. genelde gizli gizli yapılır. İnsanı rahatlatır. İnsanların kızardığı bozardığı ama hayvanların bu eyleme karşı tepki vermediği durumdur.

   
 6. yelpaze aracılığıyla yapılan serinleme eylemi.

   
 7. genelde yutulan havanın neden olduğu bazen de yiyeceklerin sindirilme esnasında ortaya çıkardığı havanın anüs yoluyla vücuttan salınmasıdır. büyük ve küçük tuvalete çıkma gibi bu da doğal bir ihtiyaçtır. gizli ve sessiz yapılması daha makbuldur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.