1 2 3 4 5 6 7 8

yazıp yazıp silenler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bazı konularda içimizi döküp ama sonradan yanlış anlaşılır , fişlenirim , tepki alırım diyerek silenler olarak anılır... Filmin birinde psikolog blog açtırıp adam içindeki herşeyi oraya yazıp rahatlıyordu.

   
 2. Dernek başkanı ben.

  İç dünya da kocaman bir aman çekilebilir, Her doğru her yerde söylenmez denilebilir, yazdıkların sonra saçma gelebilir, bazı şeyler senle düzelmez diye teori oluşturabilir, özele çok indiğini anlayabilir, çevreyi incitmesin, çevredekiler incinmesin diye bazen cümleler yazıp yazıp silinebilir.

   
 3. Ben değilim genelde yazdığım kalıyor. Ama silmek belki doğru olanıdır bilemiyorum.

   
 4. gülfeşan'ın yazdığı son gerekçelere karşılık gelen çok güzel bir kavram var; politik doğruculuk.

  aman x'ler alınmasın, düşüncelerimi yumuşatarak söyleyeyim. aman y'ler gücenmesin, kibarlıktan kırılayım diyorsanız, siz de bir politik doğrucu'sunuz, tebrikler lol

   
 5. Yüreğinde fırtınalar olan, çok dolu ama aynı zamanda da çok yorulmuş bir insanın yaptığı eylem...Bilir ki, yazsa bile kimseler anlamaz onu ve bazı insanların yaptığı yorumlar da daha çok yoracak. Ama anlatması da lazım bir yere yazsa rahatlayacak belki. O yüzden yazıp yazıp siler bazen. Birileri okusa da okumasada da, görmese de yazılanları iyi gelir bu eylem... Keşke yargılamadan dinlemeyi bilse herkes ve biraz olsun empati yapabilsek...

   
 6. şeyle şeyin çatışması.

  neydi ?

  id le ego muydu , idle süperego muydu, üçü birden miydi işte öyle bir şeyler.

   
 7. o ben işte buraya yazarken bile 2 kere sildim yazdım .

  :)

   
 8. bazen oluşan durumdur

  çok yazma istediği olduğu halde daha çok susma eylemini gerçekleştirince siliyorsun

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam