1 2 3 4 5 6 7 8

yağmurun şehri göle döndürmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. alt yapısı yetersiz olan şehirlerde yaşayanların her ilkbahar yağmurlarında yaşadıkları ve bu durumla karşılaştıklarında karşıya geçmek için bile ayakkabıları ve çorapları eline almak zorunda kaldıkları durum..

   
 2. alt yapı yetersizliği sebebiyle, yağmur yağdığı zaman her yerin su altında kalması, yürünecek ya da araçlar için gidilecek bir yol bulunamaması, herşyin sular altında kalması durumu.

   
 3. belediyelerin ne kadar canla başla çalıştığının kanıtı olan durum.bu doğa olayı her yıl olduğuna göre ve her zaman da devam edeceğine göre bu göl manzarası ve üstünde yüzen arabalar,su basan ev ve dükkanlar olmasa daha iyi olur dedirtir.

   
 4. geçen günlerde izmir gibi büyük bir şehirde meydana gelen şaşkınlıkla izlediğim durum. can kaybına neden olabilecek, mal kaybının ise gözden çıkarıldığı tehlikeli ve ürkütücü olandır.

   
 5. başkentimiz sevgili ankaranın azıcık yağmur yağdığında başına gelen durumdur.

  yer şekilleri engebeli ve denize kıyısı olan yerler de karşılaşılmayan durumdur. çünkü buralarda su bir şekilde yolunu bulup akacak ve denize ulaşacaktır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam