1 2 3 4 5 6 7 8

WhatsApp

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. brezilya da pornografik paylaşımlar yapıldığı için şikayet edilerek dava açılan ve bunun sonunda ülkede erişime engellenen akıllı telefon uygulamasının adıdır..

   
 2. akıllı telefonum olmasına ragmen henüz hiç kullanmadıgım ve kullanmayıda düşünmediğim internet aracılığı ile iletişim kurulmasını sağlayan akıllı telefon uygulamasıdır.

   
 3. telefonun üst bilgi bandında yeşil bir işaretle insanı heyecana, endişeye ya da korkuya sevk eden, açılıp okunduğunda genelde beklentiyi karşılamayan iletiler görülen uygulama.

   
 4. Mesajlaşmanın yanında arama özelliğide olan uygulama.

   
 5. yeni güncellemesi ile artık sesli Arama özelliğine de sahip olan akıllı telefon uygulaması. Sesli Arama özelliği yokken ambleminde kullandığı ahize sembolü zaten çelişki oluşturmaktaydı. ha ben kullanmıyorum zaten,o başka mesele.

   
 6. artık akıllı telefonlarda olmazsa olmaz denilen, mesajlaşma olayında yeni bir çığır açan, herkesin birbirine whatsaap'nı aç, hemen göndereyim resimlerini diye dile getirdiği akıllı telefon uygulaması.

   
 7. eş zamanlı yazışma yapmak için en çok tercih edilen uygulamadır.görüntü ve ses kaydını pratik şekilde gönderebilme olumlu özelliklerinden olsa da, istendiği zaman uygulamanın kapatılıp mesaj almaya ara verme özelliğinin olmaması görülen tek eksiğidir.

   
 8. Herkes akıllı telefon uygulaması demiş ama benimki akıllı olmamasına ve hatta bildiğin tuşlu telefonlardan olmasına rağmen kullandığım uygulama..

   
 9. insanların internet üzerinden mesajlaşabilmelerini sağlayan, en güzel özelliğinin hızlıca resim ve fotoğraf göndermesi/alması olduğu, hemen hemen herkesin kullandığı, telefonunuzda kayıtlı ve uygulamayı kullanan herkesle iletişime geçebileceğiniz bir akıllı telefon uygulaması.

   
 10. bedava smslerin havasını yerle bir eden, şebekelerin 10bin sms bedava kampanyalarını mındar eden uygulama.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam