1 2 3 4 5 6 7 8

Vincent Aboubakar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. porto'nun kamerunlu forvet oyuncusu. bitiriciliği çok iyi olmasa da süratli ve rakip defansı yorabilen bir özelliği var.

  adı anılıyor, porto'nun satacağını sanmam ama kiralık belki.

   
 2. beşiktaşın kiralık olarak anlaşmaya vardığı ileri sürülen bir başka oyuncu. türkiye ligi için kalmiteli olsa da gomez etkisi yaratması çok zor bence.

   
 3. gomez etkisi yaratamayacak olan ama bir ihtimal demba ba etkisi yaratabilecek forvet.

   
 4. Topla süratli olması dışında öyle çok fazla üstün özellikleri olmayan ileri oyuncusu. Türkiye'de iş yapar gibi. Bana stil olarak niang'ı anımsatıyor. Mario gomez'den sonra çıta biraz düşecek ancak ne yapalım bu sene el mecbur.

   
 5. Beşiktaş'ın anlaşma imzalamak için Türkiye'ye getirdiği genç forvet.

   
 6. beşiktaşın demba ba ve gomezden sonra yerini doldurması pek muhtemel görünmeyen,beşiktaşın ocak ayında transfer yapmasına sebep olacağını düşündüğüm Kamerunlu golcü oyuncu.

   
 7. dün oynadığı gaziantepspor hazırlık maçında süratini ve fiziğini çok etkili bir biçimde kullanabileceğini gördüğümüz forvet oyuncusu. attığı golde talisca ile yaptığı verkaçta topa yetişmek için yaptığı patlama türkiye'de isterse iş yapar dedirtti.

   
 8. şu ana kadar verdiği izlenim için emenike görünümlü guiza diyebileceğimiz futbolcu.

  beşiktaş bu sezon ileri uçta ciddi sıkıntı yaşıyor. kanatlardan yapılan ortaları ve ara pasları gole çevirecek oyuncu yok gibi. bugün de maçı yine uzaktan bir golle kazandık ama bu arkadaş toparlanmazsa işimiz gittikçe zorlaşacak.

   
 9. daha düne kadar küfürler yerken hiçbir çaba gerektirmeyen biri ofsayt olmak üzere iki gol atarak bir anda "patlama yaptığı" sürülerek kral ilan edilen forvet oyuncusu.

   
 10. kötü forvet, net.

  ilk golünde de o kadar kötü vurdu ki zaten, reina bile anlamadı olayı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.