1 2 3 4 5 6 7 8

ver fırına

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tv 8 de yayınlanan jüri üyeliğini arda türkmen ve emel başdoğan'ın yaptığı, burcu esmersoy'un sunduğu yemek yarışması.

  geceleri tekrarını izlemekten büyük zevk aldığım yeni yeni tarifler öğrendiğim başarılı program.

   
 2. Arda türkmen'in sempatikliğinin bile yettigi, ölçülü, doğal ve güzel tariflerin yapıldığı yemek programı.

   
 3. mercimeği ekleyince aşk ve aşıkları çağrıştıran bir söz...mercimeği fırına vermekle aşk arasınra nasıl bir bağlantı var oda ayrı tabi

   
 4. bazen birbirlerini kıskançlıkla olmadık yere eleştiren yarışmacılar bulundursa da, yapılan yemekler, tatlılar vs. için izlemesi keyifli program. arda türkmen- burcu esmersoy- emel başdoğan üçlüsünün uyumu da programı izlettirir.

   
 5. arda türkmen'in renk kattığı yemek programıdır

   
  (Bkz: arda türkmen)
 6. abartısız, doğal kendi halinde izlenmeye değer yemek programı.

   
 7. an itibariyle izlediğim, aynı yarışmacıların yeniden yarıştığını görüp şaşırdığım program.

  sanırım yeni yarışmacı bulma sıkıntısı çekiyorlar. Ödülde 50bin tl olmuş, ağanın pardon Acun'un eli tutulmaz tabi.

   
 8. haftalardır izlememe rağmen bu yari final-final mantığını hala anlayamadığım yarışma.her iki haftaya bir aynı yarışmacılar dön dolaş gelip yarışıyor.final de olsa iki hafta sonra yine yarışmada oluyor aynı kişi.bilemedim gayrı.

   
 9. bugün yemek yerken yanlışlıkla denk geldiğim ve o an yemek yemenin vermiş olduğu iştahtan olsa gerek sıkılmadan izlediğim yemek programı.tek sorun,burada içine müzeyyen teyze kaçmış tahsin küçük adında genç bir arkadaş var evlat olsa sevilmez.lan senin adın tahsin lan tahsin.eline tespih alıp sallaman lazım, burcu esmersoy'u gözünle yemen lazım ama nerdeee.bir de tokken izleyip öyle değerlendirecem bu yarışmayı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam