1 2 3 4 5 6 7 8

uyku moduna giren bilgisayara kalk yerine yat demek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. anneden kalan bir alışkanlık. anneler kıyamaz çocuklarına, tv karşısında, koltukta, halının üstünde uyuya kalınca evladı, uyandırıp yerine yatırır ki rahat rahat uyusun velet.

  uyku moduna giren bilgisayar da bu alışkanlıktan ötürü ya kapatılıp rahat rahat uyuması sağlanmalı ya da uyandırılmalıdır. yazıktır, günahtır.

   
 2. Bilgisayara bu denli kibar ve sevgi dolu yaklaşan insan canlı kanlı bir varlığa kim bilir nasıl davranır diye sorduran başlık.

  bu arada bilgisayar kanepede uyuklamayi seviyor ise bu hakkına saygı duymak en birinci insanlık vazifesidir.

   
 3. Vicdanlı bilgisayar işletmeni sözüdür. Kalk demek vicdansızlıktır tabii ki yat denmeli.

   
 4. yorgunluktan uykuya dalan bilgisayarı, rahat rahat uyuması için kapatma durumudur. bilinçli kullanıcı hareketidir. bilgisayarında dinlenmeye hakkı olduğu unutulmamalıdır.

   
 5. valla bir klavyeye vuruşum var o durumda, resmen vicdansızlık akıyor bende, ekran da aniden uyananlar gibi hemen parlıyor.

  doğru olmayan yöntemdir, unutulmasın bu aletler bizim için var, sömürecez sonuna kadar.

   
 6. Güç düğmesine basma anlamına gelir. Bastıkça yatar. Ama bir daha açılmayabilir. Öyle ağır uyku ilacıyla uyuyan pardon kapanan bilgisayarın anasının bellendiğinin resmidir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam