1 2 3 4 5 6 7 8

tutun kolonyasi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlükle tanımlamalarıyla dikkat çeken yazar

   
 2. Takip edilesi ayrica sohbet edilesi yazar.

   
 3. memurlar.net sozluk'un guzel ve yerinde bir dusunce oldugunu beyan etmistim onceden, simdi bunu deklare etmenin muhim bir tarafi yok.

  bir kac rotusla tercih edilen bir yer olacagi konusundaki suphelerim pasifik'in derinliklerine gomulmus degil. en son umut mevta olur.

  ve fakat bilhassa son zamanlarda sozluk'te gorulen bazi -ve bence herkesin malumu- olaylardan dolayi murekkebimi gunesin kavurucu isiklarina maruz birakiyor ve en azindan bir sure -belki de tamamen- aranizdan ayriliyorum.

  enrtylerim duracak, telif hakkini memurlar.net'e iki yumiyum karsiliginda sattim.

  ciao.

   
 4. bir yıldızın daha kaydığına daha şahit oluyoruz sayın seyirciler dediğim başlıktır. oysa ne ümitlerle açılmıştı bu başlık. bu günleri de mi görecektik!

   
 5. sen yanmazsan, ben yanmazsam; tutun kolonyası'nın "endişeye mahal yok! ben yanarım" dediği bir gidiştir. aslında dik bir duruştur anlamasını bilene.

   
 6. gidişiyle başlıkları öksüz bırakmış, takipçilerini üzmüş yazar.

  bunun bir şaka olmasını şiddetle diliyorum...

   
 7. sen yazmasan, ben yazmasam; tütün kolonyası'nın "endişeye mahal yok' ben yazarım" demesini beklediğimiz bir giriştir.

   
 8. o değil de tek takipçimin gidişi beni acılara gark etmiştir.

  geri dön, geri dön diye şarkılar söyleyip, zırıl zırıl ağlamam an meselesidir.

   
 9. yazdığı entryler okunası birkaç yazardan biridir. ben küsdüm gidiyorum tavrını yakıştıramadım kendisine ama kendi inisiyatifidir saygı duyarız .

   
 10. Bugün itibariyle sözlüğe tekrar teşriflerini görüp mutluluk duyulan yazarımız.

  gökkuşağının bir rengine sahip olup öyle kenarda oturmak olmuyordu sevgili tütün hoşgeldin demenin de en munasip olduğu yazardır ayrıca kendileri.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.