1 2 3 4 5 6 7 8

türkiyenin en yaşanılası ili

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Doğal güzelliklerin olduğu trafiğin az olduğu insanların kalabalık olmadığı kiraların uçuk olmadığı meyve sebzenin taze olduğu ildir.Şahsi kanaatimce bursadır.

   
 2. neresi olduğu henüz tarafımdan keşfedilmemiş denize kıyısı olan, temiz ve oksijeni bol, kiraları uygun, emlak fiyatları makul, ulaşımın kolay, gezilecek görülecek yerleri çok, bereketli topraklarından organik ürün fışkıran, yeşilin hakim olduğu, kültürel yaşamı zengin, kentte yaşayanların medeni samimi ve sıcakkanlı olduğu ildir.

   
 3. Çanakkale olduğunu düşünüyorum. Eğe ile Marmara'ya köprü vazifesi gören, tarihi ve doğal güzellikleri ile insanı kucaklayan. Asya ile Avrupa'yı birbirine bağlayan huzurun tek adresi denilebilecek bir il.

   
 4. Denizi kız,

  Kızı deniz,

  Sokakları hem kız hem deniz kokan şehir...

  Tabiki İzmir..

   
 5. Türkiye'nin yönetildiği, tüm bürokratların olduğu, düzgün şehirleşmesiyle, gürültüsüz ve sakin hayatıyla, öğrenci ve memur kenti olmasıyla, diğer büyük şehirlere göre ucuz olmasıyla Türkiye'nin başkenti Ankara tabiki de

   
 6. Yaş'a , gelir düzeyine, hayat felsefesine ve beklentilere göre değişebilen bir durum.

  Şahsi olarak ;İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir ve Mersin'de ikamet etmiş, birçok ilimizde de temaslarda bulunmuş ( daha havalı oldu böyle ) biri olarak bu konudaki fikrimse;

  Sığır gibi biriysen her yer güzel.

  Biraz gezelim görelim ; sinema, tiyatro,konserler,etkinlikler ve daha az dedikodu, daha az mahalle baskısı diyorsan istisnai muhitlerinin dışında tabi ki yukarıda yazdığım illerden biri ve üzerine İzmir.

   
 7. kahramanmaraştır. ne istanbul kadar trafik, ne ankara kadar hava kirliği vardır.

  sebze ve meyvesi burs'ya kıyasla çok daha ucuzdur.

   
  (Bkz: kahramanmaraş)
 8. Sinop'tur. Görenler hak verecektir.

   
 9. Tokat'tır Tokat.Hva bedava su bedava derler ya aynen öyle.İnsanın memleketi en yaşanılası yerdir kanımca.

   
 10. maddi bilmem ama doğa olarak sinop yada ordu.Egede yaşayan biri olarak diyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam