1 2 3 4 5 6 7 8

Türkiyede en güzel kamp yerleri.

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Kamp

   
 2. İnsanın ne istediğine bağlı gideceği kamp yerleri , Sen mutlu huzurlu isen nereye gidersek gidelim güzel olacaktır orası bize ayrıca Hataydan Çanakkaleye kadar olan sahil şeridi bizim bütün isteklerimizi karşılayacak potansiyel çok fazla bütün koyları ayrı ayrı güzel,,,,,

   
 3. Doğayı ve doğal ortamları gezmeyi çok seven biri olarak, çadırda kalma ve doğal ortamda bir gece geçirme korkusundan dolayı hiç gerçekleştiremediğim bir aktivite olan kamp kurmayı, inşallah bir gün yapabilmeyi çok istiyorum. Çünkü doğasıyla her köşesi cennet olan ülkemizde bunun için çok fazla yer mevcut. Bunun için illa dergi karıştırıp, internetten araştırma yapmaya gerek yoktur diye düşünüyorum. Ama yine de iyi bir araştırma yapıp, bilmeden de gitmemek gerekir sanırım. Zira etrafta yabani hayvan var mı, yerel böcek türleri neler, gece sıcaklık kaç dereceye kadar düşüyor vs. Gibi önemli bilgiler ışığında ülkemizin pek çok güzel köşesinde kamp kurulabilir de işte bu ev dışında, açık alanda yatma korkusu yenilebilirse.

   
 4. Bunu araştırmadan önce Türkiye'de karavan deneyimi yaşayan insanların bloglarına ya da sosyal medya platformlarındaki yazılarına bir göz atın diyebilirim.

  Hayal kurmak güzel fakat gerçekleri de bilmek gerekiyor.

  Yerel halkın jandarmaya şikayetleri olabiliyor ki bu kaçınılmaz.

  Karavanların güvenli yerlere çekilmesi gerekiyor.

  Çadır kampları ise vahşi hayvan populasyonunun artması ve ani hava değişimleri nedeniyle biraz riskli.

   
 5. ankara yakınlarında yer arayanlar için, kızılcahamamda karagöl diye bir yer var orası dediğim yer

  hem ankaraya 1,5 saat hem de güzel

  insanlar cuma akşamından gidip pazar akşamına kadar kamp yapıyor, ben günü birlik gitmiştim ve güzel bir yerdi

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.