Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Türkiye'nin F-35 programından resmi olarak çıkarılması

paylaş araştır

1. inşallah

2. Kötü komşu adamı mal sahibi yaparmış.

Türkü Türk?ten başka dostu yoktur bunu bin yıl deneyimleyip gördüğümüz halde hiç bir şey yapmamışız

Bu amerikalı cip lere güvenilmeyeceğini beşikte ki bebek bile biliyor.

Böyle müttefik düşman başına.

3. Türkiye 1999'dan bu yana F-35 savaş uçağı projesinin önemli bir üyesi. Türk şirketler F-35 savaş uçağının 900'den fazla parçasını üretti/üretiyor. Bu parçalara uçak gövdesi ekseni, roket motoru sistemleri, kokpit görüntü sistemleri ve iniş takımları dahildir. Türkiye bu proje ile kendi milli muharip savaş uçağını yapma konusunda çok büyük tecrübeler ve teknik kabiliyetler kazandı. F-35 programından çıkarılmamız yerli ve milli muharip uçağımızın göklerde hür ve özgür uçması sürecine olumlu katkı sağlayacağı kanaatindeyim.

4. Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda gibi doğal sınırlarında düşmanı bulunmayan ülkelerin neden gelişmiş

olduğunu ortaya koyan durum.

Savunma Bakanları çok şenlikli.

Kime karşı neyi savunuyorlar merak konusu.

Coğrafya kader.

5. spoiler

s 400 savunmas sistemi almanın karşılığında uygulanan yaptırımdır

şimdi şöyle düşünürsek f 35 radara yakalanmayan uçak diye geliştirildi s 400 de bunu yakalamak üzerine

siz s 400 savunma sistemine bu f 35 lerin kodlarını girmezseniz düşman uçağı olarak görüp otamatik düşürecek kendi uçağınızı. s 400 otomatik bir sistemdir not olarak ekleyim bunu

f 35 lerin kodlarını yüklerseniz de özelliğini kaybetmiş olacak çünkü radara yakalanıp yakalanmadığını sadece s 400 lerde test edemedi abd

diğer hava savunma sistemleri yakalayamıyor ama rusların ki belli değil test edilemediği için olay patlıyor zaten.

yani siz birbirlerine karşı geliştirilen iki silahı da alıp kullanmak istiyorsunuz ama buna haliyle abd karşı çıkıyor

seni düşman uçak görmemesi için kodları sisteme girmen gerekecek ve bu da benim projemi çöpe atmak olur diyor

bu konuda ilker başbuğ paşa çok önemli açıklama yapmıştı izlemenizi tavsiye ederim spoilere ekledim

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.