1 2 3 4 5 6 7 8

travian

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. üniversite yıllarımın vazgeçilmez strateji oyunu. galyalılar ile romalılar arasında gidip geldiğim, 8-9 saat gün içinde oynamışlığım olan gece saat 3-4 gibi bir baskın sonucu dost bildiğim bir arkadaş'ın hükümdarlığımı bitirdiği ve beni emekliye ayırdığı oyun. Çok zaman ayırman gerekiyor ama zevklide oluyor, vakti olan oynayabilir.

   
 2. Yeni açılan dünyada başlanması gereken, öncelikle çevrenizde mutlaka bir dost edinmeniz gereken bir oyun.

  Özellikle cermenler ile başlıyorsanız günde 10 saati gözden çıkarmanız gerekiyor. Askeri ucuz olduğundan sağa sola saldırıp bolca küfür yiyebileceğiniz birçok kişinin başlamadan oyunu bırakmasını sağlayabilirsiniz. Yanlız savunması zayıf olduğundan uykularınızı kaçırabilir.

  Favori ırkım ise galya. Savunmada da saldırıda da rakipsizdir. Atlılarıyla fark yaratır. Savunması güçlü olduğundan kolay kolay kimse riske giripte size saldırmaz.Uzun soluklu bir oyun için ideal

   
 3. Lise yıllarımın efsane oyunu. Ancak server sonu geldiğinde o kadar emeğin bir anda bitmiş olmasından dolayı oyundan alınan haz gölgede kalıyor.

   
 4. internet üzerinden oynanan ana merkezi almanya olan türkiye temsilcisi ömer ada isimli sahıs olan ve 2 yıl boyunca multihunter olarak görev yaptıgım web tabanlı strateji ve savas oyunu

   
 5. dün kayıt olduğum ve cermen haklı ile oyuna başladığım strateji oyunu.

   
 6. Zamanında bulaştırmıs olduğum arkadaşımın halen oynadığını duyduğumda şaırdıgım oyun.

  Lanet gelsin(gülümseme)

  Tam bir beladır.

  Az mı uykulardan uyandım, az mı altın satın aldım, az mı vakit harcadım.

  Yıllarca oynadım sonra bir gün pat diye bıraktım.

  Yeri başkadır o ayrı.

   
 7. bir zamanlar gece savastan donecek askerlerin sahipsiz kalmamasi icin uykusuz geceler gecirmeme sebep olan strateji oyunu.

  otun arkadaslarinla msnde eklesip, strateji gelistirirdik. 25 yasindayken oyun arkadasim olan emniyet mudurleri, hakim savcilar, mufettisler abi cekerdi bana ( gulucuk)

   
 8. kabak tadı veren eskisi gibi ilgi görmeyip bir çok hile hurdanın karıştığı online oyun türü.

   
 9. zamanında oyun ve forumunda yöneticilik yaptığım alman menşeli online strateji oyunu.

  Zevklidir, matematik ister. Yeni forum uygulaması tüm dünya serverlarını birleştirdi fakat kalender isimlerin kaybolmasına sebep oldu. Ve şuanki forumun içinde sözlük yok sözlük.

  şekli de borudur, torus değil. İtiraz eden olursa burada da ispatlarım.

  Oynayan varsa yucin is here...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.