1 2 3 4 5 6 7 8

travian

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. üniversite yıllarımın vazgeçilmez strateji oyunu. galyalılar ile romalılar arasında gidip geldiğim, 8-9 saat gün içinde oynamışlığım olan gece saat 3-4 gibi bir baskın sonucu dost bildiğim bir arkadaş'ın hükümdarlığımı bitirdiği ve beni emekliye ayırdığı oyun. Çok zaman ayırman gerekiyor ama zevklide oluyor, vakti olan oynayabilir.

   
 2. Yeni açılan dünyada başlanması gereken, öncelikle çevrenizde mutlaka bir dost edinmeniz gereken bir oyun.

  Özellikle cermenler ile başlıyorsanız günde 10 saati gözden çıkarmanız gerekiyor. Askeri ucuz olduğundan sağa sola saldırıp bolca küfür yiyebileceğiniz birçok kişinin başlamadan oyunu bırakmasını sağlayabilirsiniz. Yanlız savunması zayıf olduğundan uykularınızı kaçırabilir.

  Favori ırkım ise galya. Savunmada da saldırıda da rakipsizdir. Atlılarıyla fark yaratır. Savunması güçlü olduğundan kolay kolay kimse riske giripte size saldırmaz.Uzun soluklu bir oyun için ideal

   
 3. Lise yıllarımın efsane oyunu. Ancak server sonu geldiğinde o kadar emeğin bir anda bitmiş olmasından dolayı oyundan alınan haz gölgede kalıyor.

   
 4. internet üzerinden oynanan ana merkezi almanya olan türkiye temsilcisi ömer ada isimli sahıs olan ve 2 yıl boyunca multihunter olarak görev yaptıgım web tabanlı strateji ve savas oyunu

   
 5. bu gün itibarı ile wft forumu ile tanışıp/ortalığı karıştırıp, kahkahalara sebep olan ve 3.çağa atlayan, her baba yiğidin harcı olmayan web tabanlı oyun.

  bazıları yiğit değil kahraman oluyor o ayrı.

  forever 70lik

   
 6. dün kayıt olduğum ve cermen haklı ile oyuna başladığım strateji oyunu.

   
 7. Oyuncularının hiç kapatmadığı sekme, sabahlar olmasındır.

  Strateji, zeka, dayanışma, ekip ruhu.

  Öyle bir dayanışma ki böbreğini bile verebilecek kadar olanını gördü bu gözler.

  sevdiğim oyun. sosyal paylaşım platformlarındaki gibi abidik gubidik muhabbetler yok. herkes oyuna odaklı. seviyeyi kaybedeni oyun yöneticileri günlük bile yaşatmıyor zaten. ortam tertemiz.

  öyle hırs yaptırıyor ki insana, reel bile aksıyor başlarda. sonra prof oluyorsun. işi kapıyorsun. tabi bunun için bir iki server geçmesi gerek. oyunu öğrenmek için değil. rahat oynamak için yani.

  M.S. Forumunu da öldürmeseydiler iyiydi. Muhabbetin dibi. Nede tatlı sözlüğü vardı katiplerimin, yeşil yakalı kolalı gömleklilerimin. Ekşi halt etmiş.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.