1 2 3 4 5 6 7 8

tekrar evlenme gibi bir şansınız olsa

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ne gibi hatalardan uzak dururdunuz ? ya da şunları yapmazdım asla, şunlara gözardı etmezdim dediğiniz bir şeyler var mı ?

  cevaplarınızı gerçekten merak ediyorum..

   
 2. Yok.

  kuralı yok, kuralı yok

  hayat senin gibi delisi yok

  yaşıyorum gelişine, takılıyorum kafama göre

   
 3. İç karartmak istemem aslında ama gerçekçi olacağım verilerle geldim:)Tekrar evlilikler verisel olarak %60 %70 tekrar boşanmayla sonuçlanıyor bunu ben demiyorum yapılan araştırmalar söylüyor;) düşününce belli bir yaşa gelmiş insan karakteri oturmuş olur istese bile değişemez.aynı çatı altında iki dünya bir araya geliyor zor mesele. özveri anlayış sadakat saygı sevgi karşılıklı konuşabilmek bunlar birliği sağlayan şeyler..Her şey var ama iki kelam edemiyosun bu da büyük eksiklik göz ardı edilmemeli..

  Kendime gelecek olursam eğer:)

  İlerde evlenirsem boşanabileceğim biri olsun isterim:)) bi de boşanamamak var biliyorsunuz paylaşılacak bir şey yoksa tek celse saygı çerçevesi içerisinde bitebilmeli.Evet.

   
 4. dermese ve moonbow a saygılarımı sunuyorum teşekkür ederim fikirleriniz için :)

   
 5. Evlenip eşinden ayrılan kişilerin cevaplarını daha net dile getireceği başlık.

   
 6. sudecim o kişi tam olarak benim aslında ama ben de cevap bulamadım kendimde, o yüzden de herkese bi sorayım dedim..:)

   
 7. Gerek arkadaşlardan gerek çevreden de gözlemlediğim evliliklerde özellikle bayanlar için eş adayının ailesinin çok önemli olduğu, babasının annesine davranışı babasının annesiyle olan bağı aile yapısı çocuklarına davranışı özverisi ahlaki yapıları bunların çok önemli olduğu. Çok çok istisna hariç genelde düzgün yapılı ahlaklı eşine değer veren ailelerde yetişmiş erkeklerin evliliklerinde daha iyi olduğu aynı değeri devam ettirdiği görünüyor. Çünkü bir ailede erkek çocuğu için idol babadır. Ben babama benzemem vs gibi ne kadar inkar edilse de gen denen bir şey var huylar benziyor. Bu sebeple evlenilecek olan kişinin aile yapısına ahlaki değerlerine bayanlara nasıl davranıldığı değer verildiğine çok dikkat edilmesi gerektiği kanaatindeyim

   
 8. Tekrarı olsa ilk aşık olduğum kişi ile olsun isterdim. Bir ömür yokluğunun pişmanlığını yaşayacağıma 1 gün de olsa onunla evli kalmayı tercih ederim..

   
 9. Lost queen kesinliklekatılıyorum sana....

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.