1 2 3 4 5 6 7 8

takipçiler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sözlükte bulunan ve bizi takip edenleri görmemizi sağlayan buton.

   
 2. Bende olmayan, gülücük.

  Benim olduğum, gülücük 2.

   
 3. sözlüğün benim sayfam kısmında bulunan bölüm. aktif olarak yazmayıp yazar sıfatı da taşımayıp adı geçen yerde üç kişinin bulunması beni rahatsız ediyor. bunların silinmesi için ilgililere ulaştım ama ilgilenen olmadı. belki bu entryi okuyan ilgili takipçi listemdeki yazar olmayan kişileri temizler.

   
 4. takipçiler listesindeki kişilerden rahatsızlığımı dile getiriyorum tekrardan. kendileri üyeliklerini kapatmış, ulaşılamıyor. bu durumda iş sayın yetkililerde. yetkililer bu durumu göz ardı ediyor olabilirler belki ama yine de ben tekrardan konuyu gündeme getireceğim.

   
 5. son zamanlarda kısa yoldan zengin olmayı amaç edinmiş boş işlerle uğraşıp videolar çeken ve takipçiler arttıkça para kazanmayı marifet sanan insanlar aklıma geliyor.

   
 6. böyle bir listenin var olduğunu anlamama vesile olan başlık.

   
 7. bazıları varki; takip eder, ama neden eder, kendide bilmez, bende siler geçerim :))

   
 8. sözlüğün ''benim sayfam'' kısmında bulunan bölümü. aktif olarak yazmayıp yazar sıfatı da taşımayıp adı geçen yerde üç kişinin bulunması beni rahatsız ediyor. bunların silinmesi için ilgililerden yardım bekliyorum. belki bu entryi okuyan ilgili, takipçi listemdeki yazar olmayan kişileri siler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.