1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükte diğer sözlüklerden aşırma konuların açılması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. intihali aklıma getiren başlıklar..bari aşırıyorsunuz içerisindeki bir kaç akıllıca zekice ve faydalı entryleride aşırında değsin aşırdıgınıza

   
 2. aşırdıklarını ifşa edince ilk entrylerini silip kaçan pozitifbakışlılardır.

   
 3.  
  (Bkz: diğer sözlüklerden çalınan başlıklar)
 4. Zararlı olduğu düşünülmeyendir.

   
 5. sözlüğe ivme kazandırmak burada sosyal bir dostluk mecrası kurmak maksadı ile yapıldığına bizzat şahit olduğum, kibarca ikaz edilmek yerine daha sert bir üslupla yaptığının yanlış olduğu dile getirilen iyi niyetli yazar hatasıdır.

   
 6. gündemdeki konuların buradaki sözlük ortamında da konuşulup tartışılması anlamında olumlu bulduğum davranıştır.

   
 7. #13y5

  neden anlamak istemiyorsunuz dostum, sorusunu elzem haline getiren eylemdir.

  yahu nesnel hadiseler, olgular bu olayın dışında zaten. misal, bülent serttaş'ın bıyıklarını kesmesi diye bir vaka yaşansın. bunun başlığı a,b,c sözlüklerinde de açılır. çünkü bu nesnel bir olaydır. amma velakin sen gidip x sözlüğünden cem adrian dinleyen kızların tırt olması gibi bir başlığı alıp burada açıyorsan, başlık çor'cusu oluyorsun güzel kardeşim. tımam? gündemdeki konularla kimsenin derdi yok.

   
 8. #13y6

  zaten ben de aynı fikirdeyim,farklı bir şey söylemiyorum ki.-gülücük-

  tanım: kadınların mutsuz olma nedenleri gibi başlıkların aynı anda bir çok yerde görülmesinin tesadüf olmadığının anlatılmaya çalışıldığı başlık.

   
 9. her türlü güncel olayın zaten açılmasının normal olması durumu.ancak, sen daha dün açılmış, egosu olmayan akedemisyen ,konusunu harfini bile değiştirmeden ve kaynak göstermeden burada açarsan etik olmaz.ayrıca sadece aşırılmış başlıklar açmak, hiç özgün konu açmamış olmak da iyiniyetli olmadığının göstergesi.konu ifşa olunca da tüm entryleri silmek de kendisinin ne amaçta olduğunu gösteriyor.

   
 10. Takılıp kalmayın bu konulara arkadaş işinize bakın

  Yazın

  Yazın

  Yazın

  Entry yazın konu açın

  "Detaylarla sözlük yönetimi ilgilenir bize düşen uyarmak gerekirse şikayet etmek ama bu değil hem bize düşen hem yakışan" demek istediğim konudur

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.