1 2 3 4 5 6 7 8

sözlüğe takılıp uykuyu unutma sorunsalı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlüğe kendini kaptırmış, ayrılmak istemeyen bu uğurda uykusundan vazgeçen yazar hareketidir. belli bir süre sonra vücut alışır ve istenilse de uyunamaz ne yazık ki.

  sağlık açısından tavsiye edilmeyendir.

   
 2. ertesi gün pazartesi ise; sabah erkenden uyanmak zorunda olmanın iç sıkıntısı ile birleştiğinde dağ gibi büyüyen problemdir.

   
 3. Aslında sorunsal olmadığını düşündüren başlık. gece dinginleştiği için daha iyi konsantre olunan ve sabaha kadar yazmaya bile gidilebilecek bir uyumama halidir ve başlık sahibinin sağlığı herşeyden önemlidir.

   
 4. sabah erken kalkmak zorunda olan, çalışan yazarlar için uygun olmayandır lakin engelde olunamaz. uykunun gelmemesi sonucu sözlüğü takip etmek kaçınılmazdır. artık her şey için çok geçtir, ne yazık ki.

   
 5. bir ara başımdan geçen daha sonra normale dönen vaziyet. ancak kişinin sözlüğü gerçekten de önemseyip kendisinin bir parçası gibi görmesi neticesinde dönem dönem tekrarlanacak bir özellik olarak da durmaktadır.

   
 6. son zamanlarda sözlüğün uyumasıyla pek de sıkıntı oluşturmayacak durumdur. madem herkes uyumuş benim ne işim var burada deyip zoraki uyumaya neden olur. tez zamanda sözlüğün bu derin uykudan uyanması dilenir.

   
 7. sözlüğe kendini kaptırıp ertesi sabahı uykusuz geçirenin hissettmiş olduğu sorunsal. gece geç saatlere kadar yazılmasa bile şuan ki hal gayet olumlu ve tadında devam etmektedir.daim olması dilekleriyle.

   
 8. uykun geldiyse yat uyu arkadasım neye ve ne amaçla direniyorsun ki şeklindeki akılda soruları uçuşturan sorundur.merak etme sözlük burda duruyor yarın taze taze konulara yazarsın bile dedirtir.

   
 9. sözlüğe kendini kaptıran yazarın uykuyla arasının açılması durumudur. eğer sabah kalkmakta zorlanılmıyor ve ruh gibi gezmeye neden olmuyor ise pek de sorun edilmeyecek olandır.

  sonuçta sözlüğe yazmak, uykudan daha zevkli bir uğraştır.

   
 10. Sözlüğü elinden gelse evlat edinecek olan yazarların (sözüm meclisten ve benden içeri )uykudan feragat etme ve son gaz başlık entry paylaşma gayretinden kaynaklanan sorunsal.aman ay tek derdimiz bu olsun denilendir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.