1 2 3 4 5 6 7 8

sosyal medyanın korkutucu olması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yadsınamaz bir gerçektir ve gün geçtikçe daha da korkunç ve mide bulandırıcı bir hal alacaktır.

  buna verilebilecek en yakın örnekler ise dün gece yaşandı,vatan şaşmaz'ı ölümüyle. sadece haber sitesinden takip edenler belki başlığı anlamlandıramayacaktır ama sosyal medyada bakın neler oldu;

  -çeşitli sosyal medya platformlarında,vatan şaşmaz'ın özel hayatıyla ilgili onlarca komplo teorisi atıldı,su testisi su yolunda falan... bunlar en hafifleriydi zaten.(doğru-yanlış olması da önemli değil,adam öldü sonuçta)

  -vatan şaşmaz'ın oynadığı bir reklamda,herkesin de hatırlayacağı bir slogan vardı; vatan, ta ta ta tan!

  hah işte bu sloganı,kendini komik zanneden birtakım ergenler,iğrenç bir şekilde v. şaşmaz'ın 4 kurşunla öldürülmesine uyarladı. ta ta ta tan,ateş edilmiş yani...

  -filiz aker denilen ruh hastası kadının instagramında bolca atatürk'lü paylaşım var. yine kendini komik zanneden,bir savaş çıksa bulduğu ilk şişme botla yunanistana kaçacak instagram yamyamları,atanın fotosunun yanına bu kadını da eklemiş,kalan boşluğa da gazinin,uğruna onlarca cephede savaşırken bir gözünü,sağlığını ve nice silah arkadaşını kaybetmesine sebep olan bir idealini yansıtan bir sözünü utanmadan eklemişler;"söz konusu vatansa gerisi teferruattır!"

  -yine bu ruh hastasi filiz aker'in adını kullanarak bu korkunç olaydan para kazanmaya çalışan birkaç mezarcı,filiz aker adına instagram sayfası ve bir web sitesi açmış,oraya filiz aker'in ağzından güya aylar öncesinden bu planlamayı yapmış gibi,"27 ağustos 2017'de öleceksin,öleceğiz" vb şeyler yazarak tıklanma sayısını arttırıp bundan faydalanmıştır.

  bu olayla ilgili fark ettiğim rezillikler bunlar.-ki eminim daha neler vardır-

   
 2. internetin faydalı olduğu kadar ne kadar zararlı ve korkunç olduğunu son olarak dünkü olayda da gördüğümüz durum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam