1 2 3 4 5 6 7 8

şort giyen kadına tekme atılması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. istanbulda bir belediye otobüsünde şort giyen bayanın, yaşamaya hakkı olmadığı iddia edilerek suratına uçan tekme atılması olayı.

   
 2. insanlık namına hala ders alamadığımızın göstergesi olan iğrenç olay. hayır otobüstekiler de adama gerekli cevabı verememiş herhalde.

   
 3. genç kızın geçici olarak hafıza kaybı yaşamasına sebep olan, otobüs şoförünün ise ne ambulansa ne polise haber verip kızı ilk durağa bırakıp hiçbir şey olmamıs gibi yoluna devam etmesi haberi.

   
 4. Kadınların kadınlara ettiği zulmün bir örneği daha..

  Erkeği de yetiştiren kadındır zira..

   
 5. Dinci faşist bir eylem

   
 6. olayı gerçekleştiren kişinin adliyeye sevk edildikten sonra yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldığı olay.

   
 7. ruh hastası cezai ehliyeti olmayan birinin yaptığı elim vaka. bu bahisle solcu cenah 'aman şortuma bir zarar gelmesin, aman şeriat aman irtica..' diye bir veveylan kopartmıştır ki sormayın gitsin. mahkemenin adamı bırakır bırakmaz bu solcu cenahın gazabından korkmasıyla tekrar göz altına alınmasıyla sonuçlanmıştır. neticeyi hep beraber bekliyoruz

   
 8. saldırganın 3 yıl 10 ay hapis cezası alıp cezasının ertelenmediği ve hiçbir indirime gidilmediği olay.

   
 9. Cezanın ertelenmemesi tiyortrocu arkadaşlara kol gibi girmiş dediğim durum. Şimdi eçerdekini ya besliyecekler ya da ötecek. Atatürk heykeline saldıranın HDP li çıkması ve cezasının ertelenmemesi şimdi burda uygulandı. Şortlu kız otobüste. Şortlu kız evinde. Bakalım algı oluşacakmı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.