1 2 3 4 5 6 7 8

sandık kokusu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. orta yaş üstü kadınların sandıklarının,ahşap,naftalin,sabun,kumaş kokularından oluşan bir yaşanmışlık yada beklemişlik kokusudur.,sandık açıldıkça bu koku yayılır adeta duvarlara siner.hüzünlü gibidir bu koku,o çeyizler o sandıklara konurken yaşanan umutlar heyecanlar gitmiştir sandıktan tüten yaşanmış yılların kokusudur.

   
 2. uzun yıllar boyunca çeyiz hazırlayan ve el emeği olan bütün o parçaları sandığında saklayan kadınların en çok sevdiği kokulardan birisidir. şimdilerde ne çeyiz kalmıştır, ne de sandık. bu kokuyu bilen ve seven kadın sayısı da bu nedenle azalmaktadır.

   
 3. Güzel dizi hikaye günümüz aile yapısı ile eş değer çoğu yerde aynı tip manyak erkekler kadınlar

  Demet akbağ klasik oyunculuğu

  Necip memilli müthiş oyunculuk

  Özge ozpirincci tam oyuncusu

  Diğer adamı bilmiyorum kim:)

   
 4. Yeni başladım izlemeye,genelde sonradan telefondan izliyorum.

  Aynı model aile yapısı çok var gördüğümüz ve yaşadığımız,bencil narsist bir koca ve bunun ceremesini çeken eş ve çocuklar.

  Anneyi dize getirmek için çocuklarını zorda bırakan,hala bitmedi bu kafa,sanıyorlar ki böyle yaparak kadın geri dönecek,aksine daha da güçleniyor haberleri yok.

  Temennimiz bu tip erkeklrirn bir an evvel bu dünyadan yok olmaları inşallah.

   
 5. dizi ismi.

  dizideki paşa isimli kediye nazar değmesin.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam