1 2 3 4 5 6 7 8

Şahsiyet

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  başrolünü haluk bilgiler'in oynadığı dram ve polisiye türünde puhu tv üzerinden yayımlanan türk internet dizisi. ilk 3 bölümü yayında ve ben az önce ilk bölümünü izleyip bitirdim. amerikan dizileri tadında olmuş. beğendim. dram ve polisiye tarzını sevenlere tavsiye edilir. ancak bizim mesleği birazcık yanlış anlamışlar her türk dizisinde olduğu gibi eh olacak o kadar gerçeğin bire bir aynısını yapsalar o dizi yayından kalkar malumunuz anladınız siz dediğimdir.

   
 2. Güzel dizi. Tv diziciginden farkli. Puhu tv fark yaratmaya devam ediyor

   
 3. spoiler

  müziğinin seksen ve doksanlı yıllara benzediği muazzam dizi. gençler hatırlamaz o yılları. mazi güzeldi dediğimdir.

   
 4. kişilik ,karakter gibi kavramların bütünüdür

   
 5. Puhu Tv'de yayınlanan dizi.

  İlk bölümünü izledim ve devam etmeyi de düşünüyorum. Tv' de yayınlanan dizilerden biraz farklı. Yalnız tv'de yayınlansa kısa sürede final yapardı ama burada uzun soluklu devam eder diye tahmin ediyorum.

  Haluk Bilginer'in dediği gibi "unutacağım nede olsa".. o zaman devam cinayetlere. Burada not düşmeliyim, Haluk Bilginer'in dizideki adını unuttum. Bir gün bende unutacağım değil mi bu diziyi. İkinci bölümde ismini tam öğrenirim.( Gülücük )

  Sanırım Agah'dı. Yine de emin değilim, kedisinin ismide olabilir. (Kafası karışık hissediyor)

   
 6. Agah karakterli dizi

   
 7. bana mesleğimi özleten ve dördüncü bölümünü merakla beklediğim dizi. acaba devamı ne zaman yayınlanacak? net bilgi veren yok dediğimdir.

   
 8.  
  (Bkz: Kişilik)
 9. ilk 3 bölümü yayınlanan ve ne hikmetse devamı gelmeyen muazzam dizi.

   

  ekleme :

  13 nisan 2018'de 4, 5 ve 6. bölümlerinin yayınlanacağı açıklanan muazzam dizi. fragmanları yayınlanmış. sanırım aylık 3 bölüm gelecek. sonunda haber gelmesine sevindim dediğimdir.


  07.04.2018 14:06 tarihinde eklendi.

 10. spoiler

  #18n5

  13 nisan'da 4, 5 ve 6. bölümlerin geleceği duyurulan muazzam dizi. 6 gün sonra 4. bölüm dahil izleyebileceğiz. fragmanlar yüklenmiş spoilerden izlenebilir dediğimdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.