1 2 3 4 5 6 7 8

Robert De Niro

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. abd'li oyuncu sanatçı bir ailenin çocuğu olmanın avantajını daha küçük yaşlarda hissetmiş annesi virginia admiral bir ressam babası robert'te şair,ressam ve heykeltraş olan sinema sanatçısı

   
 2. meşhur godfather filminde esas baba marlon brando'nun gençliğini oynamış usta oyuncu.

   
 3. genelde İtalyan asıllı olarak bilinmesine karşın irlanda asıllı olan(emin değilim ama öyleydi sanki) bana göre gelmiş geçmiş en büyük oyuncu.

  özellikle "taxi driver" ve "raging bull" filmlerinde performansına hiç bir zaman bir oyuncu tarafından ulaşılacağını düşünmüyorum.

   
 4. irlandalı, hollandalı, İngiliz, Fransız, Alman, İtalyan kökenine rağmen her nasıl olmuşsa sanki italyan ve İrlandalı genleri baskın gelmiş.

  yüzündeki o muzır ifadeyle beğenerek izlediğim bir aktör olmasının yanı sıra.

  efendim

  tip olarak benziyor olması ve yüzünün tam olarak aynı yerinde aynı benin olması da kaderin tuhaf oyunlarından biri olsa gerek.

  bu tarz tuhaf durumları, bilim insanları, genetik aktarıma henüz bilemediğimiz etkenler başlığı altında araştırabilir bir sürü garip, eğlenceli, hiç bilinmeyen, enterasan sonuçlara ulaşabilirler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam