1 2 3 4 5 6 7 8

reklam altyazıları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. alıcı için asıl önemli kısmının olduğu, o yüzden farkedilmemesi için çok hızlı bir şekilde geçirilen yazıdır. özellikle kampanya dönemlerinde mağazaların ve büyük alışveriş merkezlerinin başvurduğu yöntemdir. siz büyük umutlarla satış işinin sizin için karlı olduğunu düşünerekten gidersiniz ama satıcı alt yazıda geçen önemli yeri size sonradan söyler ve hayal kırıklığına uğrarsınız.

   
 2. Büyük resimde ürünün güzelliği, albenisi, potansiyel alıcıya cazip gelmesi için taşıdığı üstün özellikler(!) Koca koca puntolarla ve afilli görsellerle lanse edilirken, ekranın mini minnacık köşesinde, ancak büyüteçle okunacak kadar küçük puntolarla ve road runner hızıyla akan yazılarda asıl dikkat edilmesi gereken hususlar belirtilir. Satıcı için önemli olan büyük resim ne de olsa, bubi tuzaklarıyla dolu küçük resim onlar için önemsizdir. Ancak dikkatli alıcı, hakikatin detaylarda gizli olduğunu bilir.

   
 3. Reklam moronu olduğum için altını da üstünü de eşit değerlendirdiğim yazılar ve görüntülerdir.

  Yanlış çağda dünyaya gönderildiğim için adaptasyon sorunu yaşıyorum.

  Reklam meklam bana sökmüyor.

   
 4. günde birkaç porsiyon meyve sebze tüketin gibi bir yazı geçiyor. eğer bu tavsiyeye uyarsam ben 250 kilo olurum.

  izlediğiniz ürün ülkemizde satılmamaktadır gibi bir yazı. bu reklam niye bize gösteriliyor o zaman? ne yapalım ürünün satıldığı ülkeye mi gidip alalım yani.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam