1 2 3 4 5 6 7 8

radore

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. metrocity avm'de bulunan ve 1.035 beyaz alan olmak üzere toplam 2.500 m büyüklügündeki 10.000 sunucu kapasiteli üçüncü nesil veri merkezi ile 2.500 e yakın kişi ve kuruma hizmet veren sanal sunucu barındırma ve kiralama deposu.

   
 2. memurlar.net editörlerinden biri

   
 3. sözlük yazarı.

  memurlar.net editörü ve sözlük.memurlar.net sol frame mevkiinde görev alan türkiyeli yazar. şu ana kadar 800 entry, 181 konu ve 5821 puana sahiptir.

   
 4. #12zo nolu entrysi ile feridun düzağaç'ın ilk okul öğretmeni olduğunu anladığım sözlük yazarı.

  hocam biraz kulaklarını çekseydin de, böyle güzel şarkılar yaparken aynı zamanda sağlığına da dikkat etseydi olmaz mıydı? tebessüm

   
 5. rakamlarla arası çok iyi olduğu için, matematik öğretmeni, istatikçi gibi mesleklerden biriyle uğraştığını düşündüren yazar.

   
 6. Adını bir hosting firmasından esinlenerek seçen, arada genel iletilerde de Paylaşımlarını gördüğümüz sözlük editörüdür.

   
 7. Sinemasever olduğunu açtığı (seri) başlıklardan anladığımız yazar.

   
  (Bkz: seri başlık açan yazar)
 8. Tarzıyla sözlükte fark yaratan özgün yazar.sözlükte hem bilgilenmemizi sağlar hem de sözlüğe ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

   
 9. Sanat ve sanatçıdan; her ikisinin karşımı ile ortaya çıkan/çıkacak/çıkması muhtemel her türlü faaliyetlerden sorumlu yazar.

  (tebessüm)

  İyi niyetli, istikrarlı ve gülümseten editör/yazar.

   
 10. #133c nolu entrysi ile yazarı tanımamızda son derece faydası olmuş yazar kişidir. tebessüm.

  eksik olmasın.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.