1 2 3 4 5 6 7 8

phillip cocu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. futbolculuğu döneminden de hatırladığımız ve şu an psv de görev yapan Hollandalı teknik direktör.

   
 2. Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığı ve psv den ayrılıp fenerbahçenin başına geçeceği iddia edilen 47 yaşındaki teknik direktör.

   
 3. fenerbahçenin başına geçmesi beklenen teknik direktördür. aykut kocaman mı philip cocu arasında pek bir fark görmüyorum hatta türkiye liginde aykut kocaman daha başarılı olurdu. ilk defa yurtdışı deneyimi yaşayacak bir teknik adam. PSV eindoven deki başarısını tekrarlar mı meşhul, bir igor tudor vakası yaşanırsa şaşırmam. başarılar.

   
 4. Hollanda liginin aykut kocamanı ifadeleri dolaşan teknik direktör. fakat Hollandalı gazeteciler, en büyük özelliğinin inşa etmek olduğunu ve son 5 yılda psv yi 3 kez şampiyon yaptığını belirtmişler.

   
 5. fenerbahçenin resmi olarak açıkladığı teknik direktörü. hayırlı olsun.

   
 6. Fenerbahçenin şampiyonluğu şimdiden hayırlı olsun dedirten açıklama

   
 7. Bugün izlediğim Meksika milli takımında oynayan Lozano, Guardado, Moreno gibi oyuncuları PSV'de geliştiren teknik direktör. Muhtemelen FB'de Eljif Elmas, Ömer Faruk Beyaz, Oğuz Kaan, Yiğithan Güveli, Salih ve Boris Rapajic'i de geliştirir.

   
 8. gençlere daha fazla fırsat vererek gelişimlerine katkıda bulunacak olan Hollandalı teknik direktör.çünkü bir Hollandalı olmak bunu gerektirir.

   
 9. hollandalı teknik direktörlerin türkiye kariyerleri düşünüldüğünde başarısız olma ihtimali çok yüksek olan teknik direktör.

  yok ama ali koç, sabırlı davranır, istediklerini yaptırır o zaman iş değişebilir.

  adnan polar, total futbol oynatacam diyen rijkaard'a mustafa sarp, ayhan akman, barış özbek üçlü orta sahası vermişti. total futbol total mağlubiyetler olarak dönmüştü.

   
 10. şu ana kadar oynadığımız 3 resmi maçta de teknik direktörlük anlamında kafalarda soru işareti bırakan Hollandalı teknik adam.

  dirarın ilk 11 başlaması, barışın ısrarla ilk 11 e alınmaması.soldadonun oynamaması, giu ve valbuenada yapılan ısrar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.