1 2 3 4 5 6 7 8

muhafazakar otel

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. inancı gereği hassasiyetleri olan misafirlerin beklentilerine yönelik hizmet sunan otellerdir. Misafirlere sunulan yiyecek içecek konsepti, kadın ve erkek misafirler için ayrı ayrı düzenlenmiş plaj, havuz ya da SPA alanları, ibadet alanları ya da aktivite olanakları gibi pek çok noktada bu hassasiyet göz önünde bulundurulur. Muhafazakar Oteller, aynı zamanda İslami Oteller ve alkol servisi olmadığı için Alkolsüz Her Şey Dahil Oteller olarak da adlandırılıyorlar.

   
 2. Muhafazakarlar yasak iliski icin otele gerek duymaz.basarlar imam nikahini,1,2,3,4... gerekeni yaparlar,hemde allah rızası için.

  Birbirlerinin zihniyetlerini iyi bildikleri icinde olur da mecbur kalip otel konaklamasi gerekirse diye haremlik selamlik otel tercih ederler.olur da kadinin gözü baska adama kaymasin,lobide imam nikahini basip odaya çıkmasın,dahice degil mi gercekten.

  Ha bu arada muhafazakar erkekler o otellere tek gitmez,sadece ailesiyle gider,zevkine göre de bazan 4 oda tutar,bazan 2 , bazan tek. Yataklarin büyüklügüne ve ağamizin fantazi dünyasina göre degisir bu durum.

   
 3. kişilerin inancına göre tercih ettiği oteller.

   
 4. Muhafazakarım ama dünya nimetlerinin zirvesinden de asla mahrum kalmam diyenler için tasarlanmış otellerdir. Hayatı boyunca beyaz ekmek yememiş bir peygamberin ümmetine de bu oteller , açık büfeler , spalar çok yakışmaktadır. Netekim bütün yıl kan ter içinde çok çalışılmakta olağanüstü emekler verilmekte ve kalkınılmaktadır. Böyle bir gayretin mükafatı insanlara çok görülmemelidir.

  Otellerin personeli sürekli güleryüzlüdür . Çünkü öyle olmaları emredilmiştir. Tezgaha doğru arkalarına döndüklerinde ya da iş çıkışı servislerine dağılırken ya da kimsenin onları görmediğini zannettikleri tenha köşelerde de yüzlerindeki ifadeler incelenmelidir. Büyük ihtimalle çok uzak ülkelerde, şehirlerde bakıcılara ya da aile büyüklerine emanet edip gelen ve çalışan bu modern köleler muhafazakar ama zengin insanların çok da umurunda değildir. Sonuçta yiyecekler helaldir , kadınlar ve erkekler de ayrıdır sorun bitmiştir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.