1 2 3 4 5 6 7 8

mucize

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tahmini ve tarifi zor durumların mutlu eden sonucu.

   
 2. 1 ocak 2015'te gösterime giren yerli film.

   
 3. Mahsun Kırmızıgül'ün 4.filmi olup merhameti, insanlığı, iyiliği öğütlüyor. Her filminde biraz daha çıtayı yükseltiyor Mahsun Kırmızıgül. Ama bu film ayrı güzel çünkü hem komik hem dramatik. İlk kısımda genelde komikliğe yer verilmiş. İllaki gülecek bir şeyler buluyorsunuz. İkinci kısmında ise dramatiğe yer verilmiş. Aziz'in eşine düşkünlüğü eşinin sadakati vs. ağlatıyor anlayacağınız.

   
 4. Peygamberlerin kendilerine inanmayan insanlara peygamberliklerini ispat etmek amacıyla Allah'ın iznine bağlı olarak gösterdikleri olağanüstü olaylar, hâller.

   
 5. Sağ gösterip Sol vurmak gibi birşey.

  Olması veya olmaması imkansız gibi olan bir şeyin tersine gerçekleşmesi.

   
 6. olağan dışı gerçekleşen bi durum

   
 7. mahsun'un kendini aştığı film.

   
 8. Yönetmeninin hiçbir filmini izlemediğim ve izlemeyi düşünmediğim bir filminin adı.

   
 9. spoiler

  eşkiyaları halk kahramanı(!) gösteren bir film.

   
 10. belki önyargı belkide kendimce gecerli bir sebebim oldugundan prensip olarak şarkıcı türkücü geçmişi olanların oynadıgı yönettiği dizi sinema vb görsel sanatları izlemek istemesemde sevmesemde sevdiceğimi kırmamak yanında olmak için katlandıgım giriş gelişme sonuc olmayan sacma sapan feodal yapı örneği yer yer pkkya yer yer ulusalcılara selam cakan mahsun bakıslı mahsun redrose filmi

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam