Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

milli takımın 500.000 euro luk avrupa kupası primi

paylaş araştır

1. asgari ücretli 1,300 lira alırken, memur 2,500 lira alırken bu adamların hala ne diye ağladığını anlamadığım trajikomik durumdur.

2. vatandaşın rızasının olmayacağını düşündüğüm paradır.içlerine siniyorsa,vicdanları el veriyorsa çatır çatır yesinler.

3. toplam ise normal, kişi başı ise anormal tutar.

4. Malesef adam başı tutar. Biz ekmek yerken iki kere düşünür olmuşuz. Adamlara bak.

5. yeni bir haber değildir, maalesef izlanda maçı sonrası alınan bir karar.

o zaman yeterince tepkiyi göstermediğimiz için de şimdi pek konuşmanın faydası da yok, yoksa iyi günde helal olsun, kötü günde ise yazıklar olsuna geliyor iş.

6. çatır çatır alıp yiyecekleri sonra da medyayı kullanarak kendilerini mağdur durumda gösterecekleri primdir.

7. Bir yıl boyunca aylık 50-100 tl maaş alıp ta ülkenin en ucra karakolunda görev yapan askerlerden daha kutsal görev yaptıklarını iddia eden ve aldıkları milyonlarca Euro'yu cebe indirip sonra başımıza vatanperver kesilen milli takım futbolcuların aldıkları pirimi beğenmemesi sonucu öğrendiğimiz olaydır.

not:öğretmenim

8. Bunca sorunu sıkıntıyı unutturdukları ve birkaç gün için de olsa yurdum insanlarını mutlu ettikleri için az bile aldıklarını düşündüğüm mükafat...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.