1 2 3 4 5 6 7 8

milli takıma oyuncu vermeden ligde şampiyon olmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. avrupanın büyük sayılabilecek ingiltere,ispanya,italya,almanya,fransa,hollanda,portekiz,rusya gibi liglerinde gerçekleşmeyen ama ne tesadüf ki ligimizde gerçek olan durum. neden acaba...

   
 2. fetö-pkk-pyd-hizbultahrir-el kaide-el nusra sayesinde galatasaray'ın gerçekleştirdiği eylem.

   
 3. Günümüz şartlarının gerektirdiği durum.

  Yabanci sınırı varken üç lira etmez adamlara ödenen milyonlarca uerodan sonra normal karşılarım.

  Futbolcu iyi olsun kendini gelistirsin yabancıyı keser o takımda oynar milli takıma da gider. Ozan kabak maicondan formayı aldı diğerleri de yapsın, bu durum Galatasaray'a laf söyleme çabasından başka birşey değil.

   
 4. ice.man gibi GALATASARAY düşmanlarının diline doladığı bir cümle. Fenerbahçeden sadece bir futbolcu hasan ali milli takımda oynuyor. Milli takım 2002 yılında dünya üçüncü olduğu zaman 8 tane Galatasaraylı futbolcu vardı ve bu kadro uzun yıllar milli takıma hizmet etti. 2008 de avrupa futbol şampiyonasında yarı final kadrosunda yine bir çok Galatasaraylı futbolcu kadrodaydı. Milli takım 3 kez avrupa şampiyonasına gitti üçüde fatih terim zamanında oldu. 100 yıllık fenerbahçe camiasından milli takıma hizmet eden ve başarı sağlayan bir tana bile teknik direktör yok. ice.man eğer bir kamu çalışanı ise Rabbim devletimize yardımcı olsun. çünkü adam 24 saat klavye başında ne bulsa entry giriyor. ice.man gibiler fenerbahçenin başarısızlığını, 6 senedir kupa alamamasını ve ali koçun koskoca balon çıkmasını bu şekilde galatasaraya saldırarak kendilerini tatmin ediyorlar. yıllardır gerek teknik adam gerek futbolcu olarak milli takımı hep galatasaraylı futbolcular sırtladı. bu yıl milli takımda galatasaraylı futbolcu olmayınca zoruna gitmiş ice man efendinin

   
 5. Konu ile ilgili sikintisi olan arkadaslarin olayi kisisellestirip sahsima saldirdigi baslik.

  Galatasarayin elindeki lobi gücü sayesinde sampiyon oldugunu galatasarayli kor kütük fanatık zavallilarin dışında herkes görüyor ve biliyor.

  Fatih terim basari saglamis ta, cok mu teknik taktik bilgisi var.tamamen gaz uzerine.. milandayken pirlo kendisi hakkında gayet net ifadeler kullanmıştı zaten..

  Sampiyon olunca hakettiginj sanıyor zavallilar sonra avrupada 25 macta 2 tane galibiyeti anca goruyor..

  Fetonun gücünü dibine kadar kullaniyorlar ve kullanmaya da devam edecek gibi duruyor ..

  Sahsima yonelik zirvaladigin şeylerin hiçbirine cevap verecek nitelikte görmüyorum..

  Fatih terim denen ahlaksiz, kabadayi, maganda tipli adami savunan adamdan ne hayır gelir..

  Ulke sporunun kanseri bunlar..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.