1 2 3 4 5 6 7 8

Metinalkan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sıcakkanlı, güzel muhabbet ehli, oturaklı tavır ve duruşa sahip, burnu havalarda gezmeyen, ölçülü ve kendini bilen insan karakterini oturtmayı başarmış, ciddiye alınmayı fazlasıyla hak eden bir insandır her biçimde. Kendisiyle sözlük öncesi çağlara dayanan güzel bir dostluğumuz var. hani bir yere, ortama girersiniz ve bir çok insan arasında bir tanesi gözünüze ilişir ya, görür görmez bir akrabalık, bir kan bağı kuruluverir aranızda. işte metin alkan'ı iletilerde görünce böyle bir kardeşlik beliriverdi aramızda. Onda kesinlikle haddinden fazla bir dürüstlük, bir sadelik, bir samimiyet var. insan kendisini zengin hissediyor böyle bir dostu olduğu için. hakkında uzun uzun yazmaya gerek duymayacak kadar merxas biri. kendisiyle en yakında zamanda 21 şiş ciğer yemek istiyorum.

   
 2. kendisini, dürüstlüğü, kişiliği, karakteri ve her sabah günaydın abi mesajını ihmal etmeyen saygıdeğer bir insan olarak aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. ankara'ya alışma sürecini hala atlatamamış iş ve evinin çevresinden çok uzaklaşmayan aile babası bir kişiliktir(gülücük). sözlüğe kattığı faydalı bilgilerin devamını dileriz kalemine sağlık..

   
 3. sözlüğe katkı sağlayan ve saygılı, beyefendi görüntüsüyle beğendiğim ayrıca spor başlıklarında da görmekten zevk aldığım değerli yazar. devamını bekleriz.

   
 4. yazdığı tek entry ile yazarlık ünvanını alan yazar gibi yazar

   
  (Bkz: halet-i ruhiye)
 5. iletilerden nezaketiyle tanıdığım yazar,

  hoş gelmiş, ne iyi etmiş.

   
 6. Doğru, dürüst, sanal olan mecralar için fazla -gerçek- olan özü sözü bir yazar. Varolsun.

  (Silinmiş entry nin güncellenmiş hali) gülücük

   
 7. Kafamda Beyefendilik ile özdeş bir izlenim çizen üye.

  Sohbetim tanışmışlığım yok ama hissediyorum.

  Daim olsun sözlükte

   
 8. kendisiyle tanışmammız kısa süre öncesine rastlar ama şu ana kadarki intibamda duruşunun efendi olduğunu düşündüğüm yazar

   
 9.  
  (Bkz: arkadaş)(Bkz: komşu)(Bkz: efendi)(Bkz: adam gibi adam)(Bkz: beyefendi)(Bkz: abi)
 10. Seviyeli düzgün ve saygılı bir insan. Yazılarını zevkle okuyoruz. burada bulunması gereken üye, yazar, arkadaş...

  Ayrıca ismini nikinde kullanacak kadar özgüvenli.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam