1 2 3 4 5 6 7 8

mesut özil'in fenerbahçe'ye transferi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bugün sosyal medyada sıkça gündeme gelen ve mesut özilin de kendi instagram sayfasında önce istanbul paylaşıp ardından sarı lacivert renkli m10 yazılı şapkayı paylaşması işin sanki olabileceğini gösteren transferdir.

  ama şimdilik rüya dielim tabi ekonomik şartlarını nasıl karşılarız bilmem.

   
 2. yıllık 12 m euro alıyor mesut, fenerbahçe kaça bitirecek bunu durun bakalım

  ama gelirse iyi transfer olur, fenere hava katar

   
 3. adamın haftalıgını yıllık ücret diye veriyorlar sonra hayal kuruyorlar.ozan 10m e ise mesutu bosver hayal etme.gülücük

   
 4. kaliteli transfer.

  tebrikler

   
 5. dün gece itibariyle türkiyeye gelişi ile kesinlik kazanan transferdir. türkiyeye gelen uçağı havada iken bile 312000 kişi takip etti. türkiyede spor alanında en çok etkileşim alan tweet atıldı kendisi hakkında. daha transfer videosu bekliyoruz. esas rekor orada kırılacak -gülücük-

   
 6. o da bir şey mi bizim de ibrahim akdağ ve aliou badji transferlerimiz var. mesut da neymiş dediğim transfer:)

   
 7. Tam da digitürk aboneliğimi sonlandırmaya karar verdiğim dönemde bu transfer gerçekleşti. Mesut bir değerdir. Fenerbahçe yönetimini tebrik ederim.

   
 8. Tam da digitürk aboneliğimi sonlandırmaya karar verdiğim dönemde bu transfer gerçekleşti. Mesut bir değerdir. Fenerbahçe yönetimini tebrik ederim.

   
 9. resmi olarak dün itibariyle gerçekleşen ve dünyanın dört bir yanında haberi verilen transferdir.takımımıza katkısı gerçekten çok olacak. ligin yeni alex i hoşgeldin fenerbahçemize..

   
 10. futbola tapmam ara sıra seyrederim. mesut da bir çok futbolcu gibi profesyonel bir adamdır. kim parayı verirse o kulüpte oynar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.