1 2 3 4 5 6 7 8

mert hakan yandaş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. lig devam ederken galatasarayla anlaşma sağlayan sivasspor futbolcusu.

   
 2. aslen galatasaraylı olduğunu çeşitli davranış ve tavırlarıyla belli eden ve uzun süre galatasarayla anlaşma sağlayarak gelecek sezon oraya transfer olacağı iddia edilen fakat geçtiğimiz gün birden galatasarayı takipten çıkıp fenerbahçe ile anlaşma sağladığı iddia edilen sivasspor futbolcusu.

   
 3. sivassporun bugün oynadığı kayseri maçında bir penaltı atışından yararlanamayarak sivassporu muhtemel şampiyonluk ve şampiyonlar ligi potasından uzaklaşmasına sebep olan oyuncu.

   
 4. fenerbahçenin galatasaraylı yeni oyuncusudur

  truva atı olacak sanırım (gülücük)

   
 5. fener aldığı için şerefli türk spor basınında çöp olarak adlandırılacak olan futbolcu. oysa galatasaraya gitseydi ligin yeni yıldızı,süper yıldız vs vs boy boy manşet atarlardı.

   
 6. iki takıma da gitseydi benim için değişmezdi, iyi futbolcu ama as takım oyuncusu olur mu bilemem dediğim futbolcu

   
 7. fenerbahçenin bugün transferini resmi olarak açıkladığı oyuncu. türk statüsünde ve takıma katkısı olabilecek bir oyuncu. hayırlı olsun bakalım.

   
 8. Büyük takımda fos hatta fıs dedirtecek derecede şişirilmiş topçudur. Sıradan bir kazma topçu olup fenerbahçede seneye satış listesine konulacak sivasın eski, fenerin yeni topçusudur.

   
 9. Bu sene fenerbahcede çok katkı sağlamayacağını düşündüğüm futbolcu. Galatasaray maçının son 5 dakikasında oyuna girip 85 dakika oynayan taylana karşı ayakta duramayınca öyle bir kanı oluştu bende.

   
 10. ice manın GS ye gidecek diye actığı eyyam başlığının elinde patladığı oyuncudur. gülücük

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.