1 2 3 4 5 6 7 8

meb'in 1.7 milyon tazminat ödemeye mahkum edilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  hatayın kırıkhan ilçesindeki bir okulda bir erkek öğrenci ile kız öğrencinin öpüşmesinin okul idaresi tarafından yakalanması sonrası müdürün ve bir öğretmenin erkek öğrenciye seni okuldan atacağız,anlatın bakalım, senin bacına yapsalar ne düşünürdün gibi cümleler kurduktan sonra erkek öğrencinin camdan aşağı atlayarak yüzde 93 oranında engelli olmasına sebep olarak mahkemenin okul idaresini suçlu bulması ve kalıcı sakatlık-iş göremezlik tazminatı olarak 1 milyon 410 bin, anne ve babasına bakım gideri olarak 109 bin ayrıca aileye 210 bin tl tazminat ödenmesi yönünde verdiği karar.

   
 2. sağlık gittikten sonra neye yarar dediğim haber. Bu delikanlıya hakaret etmeden, bağırmadan, çağırmadan, kızmadan, kalbini kırmadan incitmeden tatlı ve yumuşak bir dille hitap edilebilirlerdi öğretmen ve idareciler.Neresinden tutsak elimizde kalıcak.

   
 3. sosyolog v e psikologların incelemesi gerektiği başlık.

   
 4. mebin okul idaresine,müdüre ve öğretmene rücu ettireceği tazminat ödenmesi durumu. o adamlar da tek başlarına nasıl karşılayacak bilemiyorum ama daha üzmeden,kırmadan,yaptığının yanlış olduğunu daha yapıcı bir şekilde anlatabilirlerdi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.