1 2 3 4 5 6 7 8

matematik dersi almak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir çok sınavda başarılı olmanın anahtarı sayılabilecek durum.genelde matematik aklı zayıf olan öğrencilerimiz çokça olduğundan dolayı gelecek yıllarda girecekleri ygs,lys,kpss gibi sınavlarda alanlarının dışı bile olsa başarılı olmalarının sırrı matematik yapmaktan geçiyor.bu anlamda faydalıdır,hele ki öğrenci istekli ise.

   
 2. benim konu adından anladığım kadarıyla matematik dersi için takviye ders almanın kastedildiği durum.

  eğitim sistemimiz o halde gelmiş ki, sanki milli eğitime bağlı okullarımız bostan korkuluğu, orada verilen eğitim değil sosyal faaliyet de o nedenle illa bilgi edinmek için ilave uğraşılara girilmeli...

  çok karşı olduğum şeyler bunlar. hadi hali vakti yerinde olanlar kurs, dersane, özel hoca vs. bir şekilde çocuğunun açığını kapatmaya çalışıyor diyelim, imkanı olmayanlar n'apsın? bir soru doğru cevaplamanın bile çok fazla öneminin olduğu bir sistemde nasıl adilane yarış yapabilsinler?

  ben bu konuda milli eğitim yöneticileri kadar öğretmenlerin de üzerine düşen çok fazla şey olduğunu düşünüyorum. öğreteceği her bilgiyi iş olsun diye değil gelecek inşasına giden bir tuğla olacağı inancıyla görebilmeli, kendi branşında öğrencilerinin ilave kursa ihtiyaç duymayacağı şekilde açıklarını kapatabilmeli. tabii bu durum yüksek seciye ve emek gerektirdiği için her kişinin harcı olmadığının da bilincindeyim.

   
 3. itina ile isteyen öğrencilerimle gerçekleştirdiğim eylem.tabi alma kısmında değil verme kısmındayım.-gülücük-

   
 4. Kenan imirzalıoğlu nun eğitim aldıgı alan oldugunu ögrendiğimden beri kendisinden almak istediğim hizmettir. Gülücük

   
 5. biraz çevre yapmış ve kendisinden memnuniyetini dile getiren birkaç öğrenci sonrası talep eden öğrenci sayısının hızla artması muhtemel takviye alma işlemidir. özellikle matematikte biraz isim yapmış hocalar çok ciddi fiyatlara çekmişler ders saatini. büyükşehirleri bilmem ama küçük şehirlerde bile 200-250 liralardan bahsediliyor 1 saatlik ders ücreti için.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.