1 2 3 4 5 6 7 8

luigi datome

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. iki yıl nba de forma giydikten sonra bu yıl ülkemize gelerek fenerbahçe forması giyen italyan basketbolcu. profesyonelliğini takdir ettiğim ve obradovicin kızıp bağırıp çağırması için fenerbahceyi sectiğini söylemiştir ki oyuncu sürekli kendini geliştirmek istemesi kalitesinin belirtisi.

  ülkemizdeki bazı spikerler tarafından "italyan ressam" olarak adlandırılır.

  cici datome şeklinde telaffuz edilir.

   
 2. son dönemde allah nazarlardan saklasın uzak mesafe şutlarında ciddi yüzde yakalayan ve takıma çok fazla katkı sağlayan italyan ressam.-gülücük-gününde olduğu zaman alamayacağı maç yok kendisinin.

   
 3. profesyonelliği, çalışkanlığı ile kendine hayran bıraktıran "italyan ressam." allah sakatlık vermesin.

   
 4. real madridli carroll a yaptığı blokla adamın aklını alan basketbolcu. pardon basketbolcu mu dedim, italyan ressam, sanatkar diyecektim.

   
 5. yaz döneminde küçük bir operasyon geçirse de bunun yeni sezon hazırlıklarına etkisi olmayacağı açıklanan italyan basketbolcumuz.

   
 6. bu sezonun ilk euroleague maçına tutuk başlayan basketbolcu. kendisinin kariyerine ve profesyonelliğine diyecek tek kelimemiz yok,sezon devam ettikçe ısınacak ve çok maçlar kazandıracaktır.

   
  (Bkz: 14.10.2016 fenerbahce vs brose baskets bamberg maçı)
 7. yaz aylarındaki sakatlığını atlattıktan sonra hala daha eski formunu mumla arayan basketbolcu. 2.yarı açıldı ama hala boş şutları kaçırıyor.

   
 8. bu sezon nedense bir türlü geçen yılki performansına ulaşamayan ve bu da takımı etkileyen basketbolcu. artık patlama bekliyoruz sakal reisden.

   
 9. Geçen yaz sakatlığından dolayı bir operasyon geçiren ve nedenini bilemiyoruz ama belki de bu yüzden sezonun başından beri takıma en ufak katkı sağlamayan oyuncu.sszon sonunda sözleşmesi de doluyor yerine muhtemelen melli takviyesi gelecek ama bizim için bu yıl da kayıp yıl olacak.

   
 10. Bir an önce nereye gidecekse gitmesi gereken basketbolcu.yeter gerçekten takımın ritminin içine ettin resmen.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.