1 2 3 4 5 6 7 8

krizi fırsata çevirmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yaşanılan kriz ortamında,farklı para kazanma yollarının bulunmasıdır. hemen akla geleni yağmurun şiddetli olduğu yerde şemsiye ve yağmurluk satıcılarının bir anda ortaya çıkmasıdır.

   
 2. kardan dolayı sebze meyve trafiği aksayınca stokta kalan mamüllere zam yapmak.

   
 3. dünyada zenginler için kriz diye bir şey yoktur, kriz sadece fakirlerin daha da fakirleşmesidir, zenginlerden bir ya da ikisi krizde batar, diğer zenginler sermayesini ikiye, üçe katlar, fakir ise dibe vurur, düşüncesini anımsatan başlık.

   
 4. son zamanlarda gerçekleştirmek için kafayı yorduğum eylem.ancak bunu başarmak çok da kolay değil;vizyon istiyor, tecrübe istiyor, cesaret istiyor, azim istiyor, en önemlisi de engin bir hayal gücü istiyor.

  Tam olarak bir kriz yaşıyoruz. İçinde olduğumuz kriz akli dengelerimizi de yerinden oynattı. Etrafımızdaki herkesle beraber biz de bu kirizi yaşıyoruz. Ya krizi yaşayacağız ya da görmeyi bilirsek fırsatları değerlendireceğiz.

  varsa fikirleri olanlar, birbirimize ilham olabiliriz bu başlık altında.

   
 5. çalışmak , çalışmak , çalışmak

  Ben zengin olmak için koşmuyorum , ben başarıyı yakalamak için koşuyorum koşacağım ve hudutsuz koşacağım ölünceye kadar , ne kadar , aklımın erdiği kadar .... İnsanlar fanidir , bugün var yarın yok ama koşalım koşalım ülkenin verdiği koşullarda birşeyler yapalım.

  Sakıp Sabancı

  ( Tam da kesin koç burcudur bu cesarete şapka çıkarılır diyordum ki araştırdım gerçekten koç burcuymuş )

   
 6. bitcoin yatırımı yaparak gerçekleştirmeye çalıştığım eylem.

   
 7. genelde fırsatçıların aklına gelebilecek para kazanmak için herşeyi mübah gören tiplerin yaptığı durum...misal içinde bulunduğumuz şu korkunç tabloda uç fiyatlara maske,eldiven satmak yada deprem bölgelerinde kiraları yükseltmek gibi...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.