1 2 3 4 5 6 7 8

kredi kartı ekstresi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. her ay; gelmesi istenmeyen, gelince insanı kara kara düşündürüp derde boğan, nakit sıkıntısından dolayı kredi kartlarıyla yapılan harcamaların aylık listesini belirten bankanın söke söke aldığı aylık ücrettir.

   
 2. her ayın belli bi gününde gelen, kişinin o ay kredi kartından kullandığı paranın ödenmesini istemek için gönderilen belgedir.

   
 3. sadık bir dostun mektubuymuş gibi her ay gününü aksatmadan gelen, kişiyi strese sokan dert sahibi eden ekstredir. aylık yapılan harcamaların listesinin ve ödenmesi gereken miktarın bulunduğu bu ekstre alışveriş yaparken kendini kaybedenler için korkulu rüyadır.

   
 4. bu ay acaba taksitlerden biten var mı diye her ay kontrol edilen asgari ödeme tutarı ve son ödeme tarihinin önemli olduğu bir ay içerisinde kredi kartı ile yapılan harcamaları yeri ve zamanı ile birlikte liste halinde gösteren yazılı veya dijital ortamdaki dökümandır.

   
 5. Dikkatli kullanılması gereken aksi halde kötü sonuçlar doğuran kart.

   
 6. ne verirsen elinle o da gelir seninle sözünün anlam bulduğu gündür.(olmadı sanki)

  ee otuz gün boyunca o avm senin bu burger king benim deyip gezdin, yedin içtin eğlendin.ay o çantada pek güzelmiş dedin aldın, bu ayakkabı da y eni sezon çok cizeeell dedin aldın.ve ödeşme günü geldi ey tüketici...şeklinde yüzleşmenin yaşandığı günün de ta kendisidir.

   
 7. her ayın sonunda mutlaka mailimize ya da adresimize gelen ve gelmesini hiç istemediğimiz, harcarken bizi mutlu eden, ödemeye gelince kabusa dönüşen kredi kartlı işlemlerimizi gösteren, hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi gibi bilgileri bize sunan banka ekstrası.

   
 8. gününü şaşırmayan ve hesap kesim tarihinden sonra postacının getirip verdiği içimizin cız ettiği dökümandır.

   
 9. sevgi dolu kelimeler söyleyen, bizi bizden eden, nereye koyacağımızı şaşırdığımız hesap dökümü.

   
 10. bugün mail yoluyla tarafıma ulaşan harcamalarımı gösteren tablo.

  en son 1 kasım seçimlerinde bilgisayara böyle bakakalmıştım. abv.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.