1 2 3 4 5 6 7 8

kadın kadına takılmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. İçinde erkeklerin olmadığı eğlenme hoş vakit geçirme amaçlı yapılan planlardır.

  Arada yapılması gereken eylemdir. Kadının halinden yine kadın anlar ne kadar "kadının düşmanı yine kadındır" denilse de...

   
 2. Erkeklerin sadece fiziki olarak bulunmadığı ortamlardır.

   
 3. birbirlerini gazlayıp,bol dedikodu ettikleri,arkadaşlarından etkilenip onların sevdiklerini sevmeye ve nefret ettiklerinden nefret etmeye başladıkları eylemler.en güzeli yalnız takılmak.

   
 4. Dedikodu yapılacaktır. Erkekler çekiştirilecektir. Bol bol kahkaha atılacaktır. Sonra rahatça uyuyanacaktır.

   
 5. #26o5

  Hep kadınlar mı yapıyor bu dedikoduyu erkeklerin de hayli aktif olduğu bir konu bence. Kişilik meselesi cinsiyetle ilgisi yok.

  Bir iki arkadaşım dışında kimseyle yapmadığımdır.

   
 6. iki veya daha fazla kadının beraberce sohbet ederek veya kendilerini mutlu edip stres attıracak eylemleri yaparak vakit geçirmesidir. bu esnada bazen dedikodu yapılır bazen de moda hakkında bilgiler edinilir. makyaj üzerine konular ve tavsiyeler konuşulur. gün içinde yaşanılan ilginç olaylar ve geleceğe yönelik planlar ele alınır. eskiden kadın kadına takılmak denilince daha dar bir eylem sahası akla gelirken günümüzde kadınların özellikle sosyal alanda ön plana çıkması ile kadın kadına takılmak denilince akla birçok eylem gelmektedir. zira kadınlar da erkekler gibi birçok özgürlük kazanmışlardır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.