1 2 3 4 5 6 7 8

ivan bebek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. futbol literatürüne maçı katleden, yanlı,taraflı ve kasıtlı olarak bir takımı doğrayan hakem olarak giren ve diğer takım taraftarlarının kendilerine en ufak hata yapıldığında "bize her maç ivan bebek" şeklinde ağlamalarına konu olan hırvat hakem müsveddesi.

   
 2. Mevzu maçtaki gözlemci puanı 8,2 gibi yüksek bir değer olan Hırvat hakem. Ayrıca raporunda Souza ve Volkan'ın koridorda kendisini darp etmek istediklerini de yazmış.

   
 3. vodafone arenanın açılışı için istanbulda bulunan hırvatistan futbol federasyonu başkanı davor suker tarafından braga-fenerbahçe maçındaki notunun 7.4 olduğu ileri sürülen hakemcik.

  kendisi de fenerbahçe için üzgünmüş, pis herif hadi oradan takımın içine ettin.keşke kafa atsalardı da ağız burun kan içinde kalsaydın.

   
 4. fenerbahçe'nin kendisi hakkında yaptığı şikayet başvurusu uefa tarafından kabul gören hakem.

  ben sonucunda çok da bir şey çıkacağını sanmam. hakem hatası denip üstü kapatılacaktır büyük ihtimalle.

   
 5. Söylentilere göre fenerbahcenin şikayetinin değerlendirilerek uefa elit hakemler klasmanından düşürülen hakem.pardon hakem mi dedim, futbol katili diyecektim. türk düşmanı,hakem kıyafetine sığınarak içindeki bütün pisliği kusan art niyetli.

   
 6. Sonuçta finale cikmamiza engel olan kasıtlı kararlar verdikten sonra uefa'dan alacağı devede kulak cezayla pek ilgilenmedigim hakem. Olay şudur birader; magduriyetimi giderecek misin? Tabi ki hayır. Hakemliği alt kategoriye dusecekmis. Bana ne? Ben hala haksızlığa uğramış ve mağdur durumdayim.

   
 7. geçtiğimiz sezon fenerbahcenin uefa avrupa ligi son 16 turu rövanş maçında braga ile deplasmanda oynadığı maçın başından sonuna kadar fenerbahce aleyhinde karar veren, daha maçın başında mehmet topala alakasız pozisyonda kart veren, arkadaşına kızan josefe kart gösteren; fırsatını bulduğu ilk anda bragaya penaltı verip topalı oyundan atan hakemimsi.

  dünkü beşiktaş maçının hakemiyle arasında dağlar kadar fark var. iskoç hakem yardımcısının etkisiyle penaltı çaldı ki pozisyon tartışılır.herkes milliyetçilik yapacağım diye suçu hakeme atıyor ama pozisyon tartışmalı.

  diğer pozisyonlarda zaten normal şekilde maç yönetti asla art niyetli olmadı.

   
 8. sarılı mantığını çok iyi yansıtan hakemdir.

  şöyle ki, bu sarılı arkadaşların bazılarına göre bir takım hakem hatasına uğrarsa bu ilahi takdir demektir ve aynı takım lehine yapılmış hataların bir bedelini allah ödetmektedir.

  aynı mantığı uygularsak fenerbahçe'yi ilahi takdire uğratmış hakem olarak yorumlamamız gereken ama aklı selim olanlara göre öyle olmayan hakem.

   
 9. görünce dellendiğim futbol aktili hakem bozması

  ayrıca sarılı mantığı, renksiz mantığı, bebek için "noolmuş ki" diyenlere tepki olsun diye gelişiyor

   
 10. dün akşam tesadüfen karabağ-fiorentina maçını yönettiğini gördüğüm türk düşmanı hakemimsi. tabi ki karabağ kendi evinde maalesef yenildi ve kupaya veda etti.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.